Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower 20" x 3
Rower 20" x 3

Skąd:

Polska, Żywiec

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki rower tandem 255 cm
rower tandem 255 cm

Skąd:

Niemcy, Friesoythe

Dokąd:

Polska, Laryszów
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

650 zł
Przesyłki Rower MTB zpod Londynu do Warszawy
Rower MTB zpod Londynu do Warszawy

Skąd:

Wielka Brytania, Tonbridge

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki Rower
Rower

Skąd:

Belgia, Zutendaal

Dokąd:

Polska, Oleśnica
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

3 rowery, 600 zł za transport x 3

Klient: Rafał S.
,
Trasa: Recke - Nowa Ruda

Szybko I sprawnie

Rower miejski

Klient: Karol K.
,
Trasa: Warszawa - Haga

Szybko, sprawnie, konkretnie i w dobrych pieniądzach. Znakomity kontakt, błyskawiczne odpowiedzi na pytania, bardzo rzetelny, solidny i wart polecenia przewoźnik. Bardzo dziękuję.

rower

Klient: Dariusz U.
,
Trasa: Busko-Zdrój - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc jednoślad z Clicktrans, z reguły nie ma potrzeby pakowania go. Wystarczy, że dasz jednoślad przedstawicielowi firmy transportowej. Jednakże w przypadku gdy firma transportowa wymaga spakowania roweru, wykonaj to w sposób przemyślany. Jeśli jednoślad nie jest oryginalnie zapakowany, powinno się przygotować go do przewozu. Jeśli wolisz, aby zapakowaniem i zabezpieczeniem jednośladu zajęła się firma transportowa, uwzględnij to w ogłoszeniu. Ten detal warto zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego typu usługi. Inną opcją jest własnoręczne ogarnięcie jednośladu. Rower warto umieścić w kartonie rowerowym. Możesz do tego wykorzystać oryginalne opakowanie, w którym rower był w chwili kupienia. Jeśli pudełko zostało wyrzucone bądź zgubione, będziesz potrzebować nowego. Warto zakupić karton o zbliżonych wymiarach np. w sklepie budowlanym bądź wybrać się do sklepu z rowerami. Przed spakowaniem roweru w pudełku zalecane jest odkręcenie lub zdjęcie wszystkich ruchomych elementów. Warto zdemontować pedały, zdjąć sztycę razem z siedzeniem, zdemontować światła, dzwonek, odkręcić kierownicę lub zluzować a następnie ułożyć obok stelaża. Części te można umieścić w osobnych, niewielkich kartonach a mniejsze pudła spakować do większego kartonu. Innym rozwiązaniem może być ochronienie ich kawałkami kartonu oraz przyczepienie do stelaża. Stelaż a także kierownicę ochroń folią pęcherzykową, folia musi mieć grubość min. 2 centymetrów. Znajdziesz to w większych dyskontach, hurtowniach remontowych lub w internecie. Jest bardzo przydatna, przydaje się podczas pakowania różnego rodzaju przedmiotów, w tym także jednośladów. Na wystających częściach takich jak śruby bądź przerzutki umieszcza się tekturowe warstwy. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, aby wypełnić wolne przestrzenie w opakowaniu. Po umieszczeniu sprzętu w paczce, na pewno pozostanie wolne miejsce. Do wypełnienia można wykorzystać sporo różnych materiałów. Wspomniana folia pęcherzykowa świetnie sprawdza się podczas owijania części, lecz warto również użyć zbite zwoje tej folii w roli wypełniacza. To samo dotyczy folii stretch. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zwinięte kartki, tektury oraz innego rodzaju papiery. Wypełniacze amortyzują ładunek i sprawiają, że jednoślad nie przemieszcza się w środku kartonu. Górną i dolną część pakunku trzeba usztywnić przy użyciu dodatkowych warstw. Karton powinien być dokładnie obklejony sporą, wytrzymałą taśmą. 

Zlecając transport w serwisie, daj znać w jakim stanie znajduje się rower. Jeśli jest już spakowany, wspomnij to w ogłoszeniu. Przedstaw szczegółowe rozmiary przesyłki: wysokość, szerokość, długość czy ciężar. Jeśli potrzebujesz przewozu więcej niż jednego roweru, wskaż odpowiednią ilość sztuk. Gdy rowery różnią się od siebie rozmiarem, musisz opisać je oddzielnie. Należy do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz ogłoszenie, otrzymasz wyceny od przewoźników. Porozmawiaj z nimi, w przypadku gdy masz jakiekolwiek pytania. Warto wymienić jak najwięcej ważnych szczegółów przed rozpoczęciem zlecenia. Możesz to uczynić wysyłając wiadomości przez stronę. Po wybraniu jednej z propozycji otrzymasz dane kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio i ustalić wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące przewozu sprzętu. Nie zapomnij zapytać firmę transportową o posiadane ubezpieczenie. Dzięki czemu w przypadku usterki roweru podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Rekomendujemy także stworzenie listu przewozowego a nawet umowy t

Szukasz transportu?

Transport rowerów Szwajcaria już od 110 zł!

Zleć transport roweru