Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Szwajcaria, Yverdon

Dokąd:

Polska, Tarnowo Podgórn (...)
Cena:
220,00 zł

Oszczędność:

258 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Szwajcaria, Buochs

Dokąd:

Polska, Nowy Sącz
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Przesyłki Paczka x 8, Walizka x 4
Paczka x 8, Walizka x 4

Skąd:

Szwajcaria, Lausanne

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
560,00 zł

Oszczędność:

240 zł
Przesyłki Część samochodowa x 4
Część samochodowa x 4

Skąd:

Polska, Miejsce Piastow (...)

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
199,00 zł

Oszczędność:

234 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dobry kontakt i realizacja, polecam tego przewoźnika.

Paczka

Klient: Paweł D.
,
Trasa: Zielona Góra - Kraków

Przesylka dotarla na czas, bardzo dobry kontakt. Polecam tego przewoznika, jezeli ktos szuka dobrego i rzetenego transportu.

Paczka x 4

Klient: Joachim H.
,
Trasa: Pysząca - Veghel

Dobry kontakt, przesyłka w całości i w takim samym stanie dostarczona o czasie. Serdecznie polecam

Paczka x 9

,
Trasa: Radom - Berlaar

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz przesyłki, opublikuj zlecenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że klikniesz w podstronę „Zleć transport” i wypełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o kliknięciu pasującej kategorii. Opisz dokładne wymiary paczki albo pakunków, jeśli jest ich kilka. Ustal wagę. Dane te są niezwykle istotne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile przestrzeni zajmie Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją przewieźć. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są ważne w przypadku małych paczek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest malutka, trzeba dokładnie ją opisać. Firmy transportowe często transportują niemało przesyłek razem, dlatego muszą mieć informację o tym, jak wielka jest każda z nich. Wpisz adres załadunku i dostarczenia przesyłki, najlepiej ustaw także terminy. Detale możesz uzgodnić z przewoźnikiem później, ale jeśli wiesz wszystko już podczas publikowania ogłoszenia, warto je umieścić w formularzu oraz podać nawet godzinę, w której realny jest odbiór paczki. 

Jeżeli w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne albo potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, powiadom o tym przewoźnika. Tyczy się to m.in. ładunków zawierających szkło, ceramikę, instrumenty muzyczne, sprzęt elektroniczny, artykuły spożywcze czy inne rzeczy, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie oraz ochrona paczek

Paczki muszą być właściwie chronione. Firmy przewozowe i kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Odpowiednie zapakowanie pakunku jest przez to istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli przesyłka zostanie zniszczona po drodze, a była dobrze zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o opakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w przypadku zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce takich uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna paczka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają wielkość oraz ciężar przedmiotów wybranych do transportu. Pakunki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudłami. Wiele osób trzyma pod dachem jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie opakowania z reguły warto wykorzystać, jednak należy upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w mieszkaniu dobrych kartonów, możesz kupić je w sklepie budowlanym bądź sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest udanie się do okolicznego spożywczaka czy dyskontu i spytanie obsługi, czy ma jakieś nieprzydatne kartony. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i pójść do niego zaraz po tym. Wszelkie opakowania i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest eko i szczególnie praktyczne. Wciąż, używając opakowań wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz także upewnić się, że są mocne i nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszelkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów nierzadko są różne przylepki, napisane pisakiem teksty i tak dalej. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie naklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możesz napisać także czarnym, niecienkim markerem. Byle,by był jasny a także czytelny.<

Szukasz transportu?

Transport paczek Szwajcaria już od 80 zł!

Zleć transport paczek