Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Składany Elektryczny rower wymiary 100 x 60 x82cm
Składany Elektryczny rower wymiary 100 x 60 x82cm

Skąd:

Włochy, Napoli

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
650,00 zł

Oszczędność:

763 zł
Przesyłki Rower 20" x 3
Rower 20" x 3

Skąd:

Polska, Żywiec

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki rower tandem 255 cm
rower tandem 255 cm

Skąd:

Niemcy, Friesoythe

Dokąd:

Polska, Laryszów
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

650 zł
Przesyłki Rower MTB zpod Londynu do Warszawy
Rower MTB zpod Londynu do Warszawy

Skąd:

Wielka Brytania, Tonbridge

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki Rower
Rower

Skąd:

Belgia, Zutendaal

Dokąd:

Polska, Oleśnica
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Z przesyłką wszystko ok i szybka dostawa na miejsce

Rower Górski

Klient: Paweł N.
,
Trasa: Sallanches - Sieradz

Super i wszystko na czas

Rower szosowy

Klient: Ruslan S.
,
Trasa: Warszawa - Strømmen

Do transportu nie doszło z przyczyn obiektywnych (niezależnych od Spedytora). Sprawa rozwiązana w sposób bardzo pozytywny. Doskonały kontakt, wszystko omawiane na bieżąco.

Rower górski

,
Trasa: Toruń - Oborniki Śląskie

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując jednoślad z Clicktrans, z reguły nie musisz go pakować. Wystarczy, że dasz jednoślad przewoźnikowi. Jednakże w przypadku gdy przewoźnik wymaga zapakowania roweru, zrób to przemyślanie. Jeżeli rower nie jest oryginalnie spakowany, powinno się przystosować go do przewozu. Jeśli wolisz, by pakowaniem i ochroną jednośladu zajęła się firma transportowa, uwzględnij to w zleceniu. Ten detal możesz zamieścić w części „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego typu działania. Inną opcją jest samodzielne przygotowanie przesyłki. Sprzęt warto umieścić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne pudełko, w którym rower był w momencie kupienia. Jeżeli opakowanie zostało wyrzucone bądź zgubione, będziesz musiał użyć innego. Możesz zakupić opakowanie o podobnych rozmiarach np. w sklepie budowlanym bądź wybrać się do sklepu z rowerami. Przed spakowaniem sprzętu w opakowaniu rekomendowane jest odkręcenie bądź zdjęcie wszystkich ruchomych części. Warto zdjąć pedały, zdjąć sztycę wraz z siedzeniem, zdjąć światła, dzwonek, odkręcić kierownicę bądź poluzować ją i skręcić wzdłuż ramy. Części te można schować w różnych, niewielkich pudełkach a małe pudła włożyć do sporego opakowania. Innym sposobem może być ochronienie ich kawałkami kartonu oraz przyklejenie do ramy. Ramę oraz kierownicę owiń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość min. dwóch centymetrów. Znajdziesz ją w większych dyskontach, marketach budowlanych lub sklepach internetowych. Jest bardzo przydatna, przydaje się podczas pakowania wszelkiego rodzaju przedmiotów, w tym także rowerów. Na odstających elementach takich jak śruby czy szprychy umieszcza się tekturowe okłady. Ważne jest, aby pamiętać o tym, aby zapełnić wolne przestrzenie w opakowaniu. Po zmieszczeniu roweru w paczce, na pewno pozostanie pusta przestrzeń. Do wypełnienia można wykorzystać sporo różnorakich tekstyliów. Wspomniana folia pęcherzykowa dobrze sprawdza się podczas owijania elementów, lecz warto również wykorzystać zbite zwoje tej folii w roli wypełniacza. To samo tyczy się stretcha. Ponadto dobrymi wypełniaczami są również zwinięte kawałki gazet, tektury oraz innego rodzaju papiery. Wypełniacze chronią paczkę co więcej sprawiają, że jednoślad nie przemieszcza się w środku opakowania. Górną i dolną część kartonu można zabezpieczyć za pomocą ekstra warstw. Ładunek powinien zostać dokładnie zaklejony sporą, mocną taśmą. 

Zlecając transport w serwisie, daj znać w jakim stanie znajduje się jednoślad. Jeśli jest już spakowany, wspomnij to w ogłoszeniu. Przedstaw dokładnie wymiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz wagę. Jeśli wymagasz transportu więcej niż jednego roweru, wskaż właściwą liczbę sztuk. Gdy rowery różnią się od siebie wielkością, musisz opisać je oddzielnie. Możesz do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy opublikujesz ogłoszenie, dostaniesz oferty od przewoźników. Wysyłaj do nich wiadomości, jeśli posiadasz jakieś pytania. Warto omówić jak najwięcej ważnych informacji przed rozpoczęciem transakcji. Możesz to uczynić wymieniając wiadomości za pośrednictwem serwisu. Po wskazaniu jednej z ofert dostaniesz informacje kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio i uzgodnić wszelkie dodatkowe detale dotyczące przewozu sprzętu. Pamiętaj o tym, aby zapytać przewoźnika o posiadane ubezpieczenie. Dzięki temu w razie uszkodzenia roweru podczas transportu, ubezpieczyciel powinien przyznać rekompensatę. Zalecamy dodatkowo stworzenie listu przewozowego a nawet umowy przewozowej. Są to standardowe umowy tworzone p

Szukasz transportu?

Transport rowerów Włochy już od 110 zł!

Zleć transport roweru