Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Worek x 10
Worek x 10

Skąd:

Włochy, Milano

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
920,00 zł

Oszczędność:

518 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Włochy, Cirié

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
1 960,00 zł

Oszczędność:

1 809 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Włochy, Ghedi

Dokąd:

Polska, Kłonówek
Cena:
220,00 zł

Oszczędność:

229 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Włochy, San Giovanni in (...)

Dokąd:

Polska, Pietrowice
Cena:
325,00 zł

Oszczędność:

160 zł
Przesyłki Paczka x 8, Walizka x 2
Paczka x 8, Walizka x 2

Skąd:

Włochy, Chieti

Dokąd:

Polska, Iłowa
Cena:
1 500,00 zł

Oszczędność:

1 561 zł
Przesyłki Paczka x 4, Rower x 1
Paczka x 4, Rower x 1

Skąd:

Włochy, Mediolan

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
725,00 zł

Oszczędność:

593 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam!

Paczka

Klient: Adrian C.
,
Trasa: Siemianowice Śląskie - Warszawa

Polecam paczka dotarła expresowo kontakt wzorowy.

Paczka

,
Trasa: Bytom - Czosnów

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam tego użytkownika :)

Paczka x 4

,
Trasa: Leicester - Gdynia

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz pakunku, opublikuj ogłoszenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” i wypełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o kliknięciu właściwej kategorii. Opisz dokładne wymiary paczki albo pakunków, w sytuacji gdy jest ich kilka. Określ wagę. Dane te są szczególnie ważne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile miejsca zajmie Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są istotne w przypadku niedużych przesyłek, mimo tego nawet gdy paczka jest mała, należy szczegółowo ją przedstawić. Firmy transportowe z reguły przewożą niemało przesyłek razem, więc muszą mieć informację o tym, jak wielka jest każda z nich. Podaj adres odbioru oraz dostarczenia paczki, najlepiej wyznacz także terminy. Detale można dogadać z oferentem w przyszłości, jednak jeśli wiesz wszystko już podczas publikowania ogłoszenia, możesz je zawrzeć w formularzu i podać nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się przedmioty delikatne lub wymagające zapewnienia wyjątkowych warunków podczas przewozu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to m.in. przesyłek zawierających szkło, ceramikę, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność czy inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Przygotowanie oraz zabezpieczenie pakunków

Ładunki muszą być odpowiednio chronione. Firmy transportowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Właściwe zapakowanie ładunku jest więc istotne z niemałej liczby powodów. Gdy paczka zostanie zniszczona po drodze, a była odpowiednio ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o opakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w razie uszkodzenia. Ponadto, naturalnie, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego każda paczka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar oraz ciężar rzeczy przeznaczonych do przewozu. Paczki zazwyczaj kojarzy się z kartonami i pudełkami. Wiele osób znajdzie w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania zwykle można wykorzystać, jednak trzeba upewnić się, że są dobrej jakości. Jeśli nie posiadasz w mieszkaniu dobrych opakowań z kartonu, możesz kupić je w markecie budowlanym lub w internecie. Innym sposobem jest pójście do pobliskiego spożywczaka czy hipermarketu i spytanie obsługi, czy posiada jakieś zbędne tektury. Sklepy zwykle pozbywają się kartonów chwilę po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść tam od razu po tym. Wszelkie opakowania i tak zostają utylizowane, więc wykorzystanie ich jest eko oraz bardzo praktyczne. Jednak, używając opakowań znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są wytrzymałe oraz nie posiadają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, byś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest również zerwanie wszelkich zbędnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów często są różne naklejki, zapisane markerem teksty itp. Wszystkie te pozostałości musisz usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie i naklejenie jej na ścianie kartonu. Adres możesz wypisać również ciemnym, grubym markerem. Najważniejsze,by był wyraźny oraz czy

Szukasz transportu?

Transport paczek Włochy już od 80 zł!

Zleć transport paczek