Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki Liofilizator
Liofilizator

Skąd:

Słowenia, Rače

Dokąd:

Polska, Międzyrzecz
Cena:
2 000,00 zł

Oszczędność:

1 846 zł
Przesyłki Europaleta EUR 1 120x80 cm
Europaleta EUR 1 120x80 cm

Skąd:

Słowenia, Podplat

Dokąd:

Polska, Strzelce Krajeń (...)
Cena:
475,00 zł

Oszczędność:

630 zł
Przesyłki Europaleta EUR 1 120x80 cm x 2
Europaleta EUR 1 120x80 cm x 2

Skąd:

Słowenia, Brnik - Aerodro (...)

Dokąd:

Polska, Iława
Cena:
973,00 zł

Oszczędność:

1 013 zł
Przesyłki Mercedes-Benz C-Class
Mercedes-Benz C-Class

Skąd:

Słowenia, Vojnik

Dokąd:

Polska, Koszalin
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

468 zł
Przesyłki Fotel- moge podejechac do 50km od Świnoujścia
Fotel- moge podejechac do 50km od Świnoujścia

Skąd:

Polska, Byczyna

Dokąd:

Polska, Świnoujście
Cena:
180,00 zł

Oszczędność:

147 zł
Przesyłki Mazda 6
Mazda 6

Skąd:

Polska, Oborniki

Dokąd:

Polska, Ząbkowice Śląsk (...)
Cena:
850,00 zł

Oszczędność:

616 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko super sprawnie ,Polecam gorąco :)

Witryna

Klient: Marek D.
,
Trasa: Olsztyn - Zasań

polecam

Stół

Klient: Jacek R.
,
Trasa: Borzęta - Krosno

POLECAM !!!

Kia Sportage

Klient: Michał L.
,
Trasa: Poznań - Ostrowiec Świętokrzyski

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Planowanie transportu standardowymi metodami może stać się problemem, szczególnie gdy chodzi o przesyłki o wielkogabarytowych wymiarach. Zlecenie przesyłki pojedynczemu kurierowi zwykle wymusza na nas spełnienie określonych kryteriów rozmiarowych czy konkretnego rodzaju przygotowań do transportu. W takich przypadkach pomocne będzie skorzystanie z usług firmy dysponującej dodatkowym zapleczem transportowym takim jak, pojazdy przygotowane specjalnie do przewozu wielkogabarytowych przesyłek (na przykład sorzętu przemysłowego) i historią w przewożeniu niestandardowych zleceń przewozowych. Bogaty zakres zleceniobiorców trudniących się różnymi typami przewozów zapewniają giełdy transportowe, z pomocą których zarówno klienci szukający transportu, jak i przewoźnicy są w stanie zawrzeć dogodną dla siebie transakcję.

Właściwy opis jak również umieszczenie ładunku w przestrzeni giełdy transportowej ułatwia trafienie z wystawionym zleceniem do przewoźników zajmujących się konkretnym typem transportu. Na platformie Clicktrans np. znaleźć można aż kilkanaście różnych kategorii. Układanie ładunków w sekcjach pozwala odnaleźć się zarówno zleceniodawcom, jak i przewoźnikom używającym serwisu w przesyłkach najczęściej transportowanych i chętnie wyszukiwanych przez przewoźników. W razie braku dokładnego opisu przedmiotu zlecenia, dostępna jest także dodatkowa kategoria umożliwiająca wystawienie „Innej przesyłki”.

Najpopularniejszą kategorię przesyłek stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ zleceń poszukują zarówno przewozu krajowego, jak również przewozów międzynarodowych dla samochodów o różnych gabarytach. Innego rodzaju ładunki, które można przewieźć za pośrednictwem giełdy transportowej, to motocykle i skutery czy łodzie. Oprócz tego, zlecisz przewóz mniej popularnych pojazdów, na przykład pojazdy zabytkowe, skutery śnieżne czy nawet samoloty.

Jednym z ważniejszych zadań giełd transportowych jest oferowanie transportu przez firmy, które dysponują wolnym miejscem podczas wykonywania kursu na określonej trasie. Dzięki takiemu systemowi przewoźnik minimalizuje tak zwane „puste przebiegi” w swoim pojeździe, a zleceniodawca ma szansę na niższą ofertę usługi dla zlecanego transportu. Różne rodzaje przesyłek posegregowane w odniesieniu do specyfiki pojazdu najlepiej przystosowanego do przewozu znajdziesz w kategorii „Ładunki”.

Niesłabnącym wzięciem mogą się pochwalić również przewozy paczek i palet. W ich wypadku zatrudnienie przewoźnika przy pomocy giełdy transportowej

będzie wartościową alternatywą dla usług firm kurierskich. Zaletą takiego rozwiązania jest bardziej zindywidualizowane podejście jak również szansa na omówienie z wybraną firmą uzupełniających usług w ramach zlecenia.  

Coraz powszechniejsze robi się również poszukiwanie przewoźników do transportu mebli jak również przeprowadzek w serwisach transportowych. To pozwala otrzymać zwykle niedrogą ofertę kompleksowej usługi, zwykle zakładającej potrzebną pomoc, na przykład pomoc podczas załadowywania i rozładunku, ze strony przewoźnika.

Dość obszerną sekcją ogłoszeń są ogłoszenia mieszczące się w kategorii „Maszyny i sprzęt”. W tej sekcji mieszczą się zarówno wymagające specjalistycznych metod transportu urządzenia, np. maszyny rolnicze, jak również pojedyncze przedmioty biurowe czy ogrodowe.

W serwisie transportowym jest też wiele miejsca dla niestandardowych zleceń. Ładunki wymagające szczególnych zabezpieczeń podczas transportu, np. szkło albo dzieła sztuki, mogą zostać dodane do bazy zleceń pod kategorią „Specjalnej

Szukasz transportu?

Transport Słowenia już od 100 zł!

Zleć transport