Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Grudziądz

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Przesyłki Kominek Piecyk Koza
Kominek Piecyk Koza

Skąd:

Polska, Leszyce

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Piaskarka odkurzacz
Piaskarka odkurzacz

Skąd:

Polska, Piotrków Trybun (...)

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Przesyłki lodówka x 4
lodówka x 4

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Polska, Tenczynek
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Serdecznie dziękujemy za PRZESYŁKĘ OD SERCA! Fachowość, super komunikacja, najwyższa dbałość o sprzęt i wielka życzliwość. POLECAMY ZDECYDOWANIE!

Zamrażarka

Klient: Dariusz K.
,
Trasa: Sopot - Warszawa

Polecam

Lodówka z zamrażarką

Klient: Iurii M.
,
Trasa: Ustroń - Warszawa

wszystko idealnie

ekspres do kawy

Klient: Jacek S.
,
Trasa: Garching bei München - Wrocław

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zlecenie transportu urządzeń AGD jest dobrym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Możliwe, że zmieniasz miejsce zamieszkania i tego typu sprzęt jest na liście ładunków, które musisz przewieźć ze starego do nowego mieszkania. Właśnie zakupiłeś nową zmywarkę lub lodówkę albo sprzedałeś swoją? Sprzedajesz urządzenia AGD i chciałbyś wysyłać rzeczy do klientów? A może kupiłeś bliskiej osobie prezent i potrzebujesz przewoźnika, który zawiezie to do odbiorcy? Przewiezienie sprzętu AGD wymaga szczególnej uwagi. Jest to zadanie raczej czasochłonne i dla wielu osób męczące. Trudno to ogarnąć samodzielnie, więc o pomoc zwykle prosi się sąsiadów bądź członków rodziny. Poza tym, nietrudno uszkodzić sprzęt w trakcie transportu. Przenoszenie urządzeń AGD nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego należy też być ostrożnym, by przypadkiem nie zrobić sobie krzywdy. Pomimo tego urządzenia da się przewozić bez profesjonalnego wsparcia, lecz jeśli pragniesz uniknąć tych trudności, możesz przekazać transport profesjonalnemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Znajdź szybko transport

Aby to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki będziesz musiał/a uzupełnić formularz, lecz nie zajmie to więcej niż 5 minut. Wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Najlepiej wybrać tekst jasny, taki, który jednoznacznie wyjaśnia czego dotyczy zlecenie, np. "Pralka z Gdańska do Zakopanego” czy "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Szczególnie istotne jest napisanie dokładnych wymiarów ładunku. W formularzu należy podać długość, wysokość, szerokość oraz wagę. Najlepiej jest po prostu zmierzyć sprzęt, jednak wymiary często można również sprawdzić w instrukcji bądź opisie urządzenia. Jeśli nie masz pewności jak duży jest sprzęt, który musisz wysłać bądź jaka jest jego waga, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego spróbuj poznać szczegółowe informacje. Firma transportowa musi wiedzieć, jakiego typu sprzęt jest do zabrania i jakie są jego wymiary. Dzięki temu będzie mógł odpowiednio wycenić transport oraz przygotować się do transportu. Przewoźnicy nierzadko transportują tego rodzaju ładunki w ramach doładunku. Dzięki temu cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – kierowcy muszą mieć pewność, że przesyłka zmieści się w pojeździe z innymi przewożonymi rzeczami. Udziel odpowiedzi na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Sprzęt AGD wymaga przygotowania do transportu. Poszczególni przewoźnicy zapewniają tego typu usługę, jednak powinieneś wyraźnie poinformować, że chcesz, by to przewoźnik zajął się zapakowaniem urządzenia. Określ liczbę sztuk, które planujesz wysłać. Jeśli przewidziałeś określoną kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na przewóz sprzętu AGD, uzupełnij pole „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię tylko transport bądź transport z załadunkiem oraz rozładunkiem. Urządzenia domowe dosyć ciężko ruszyć z miejsca na miejsce, więc współpraca przewoźnika może być istotna. Koniecznie napisz też o tym, czy chodzi jedynie o załadowanie do samochodu oraz wyładowanie z niego sprzętu, czy też o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z wyższego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą stronę formularza, uzupełnisz wymiary, określisz rodzaj usługi i tak dalej, pozostanie jeszcze wypełnienie drugiej części, tyczącej się trasy a także dat. Podaj nazwę miejsca, z której ma być zabr

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Opole już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD