Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Część samochodowa x 10
Część samochodowa x 10

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Polska, Dąbrowa Górnicz (...)
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

116 zł
Przesyłki Paczka x 8
Paczka x 8

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Holandia, Tilburg
Cena:
480,00 zł

Oszczędność:

443 zł
Przesyłki Paczka x 27
Paczka x 27

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Niemcy, Schwerte
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

563 zł
Przesyłki Paczka x 27
Paczka x 27

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Niemcy, Schwerte
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

1 057 zł
Przesyłki Paczka x 8
Paczka x 8

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Niemcy, Schwerte
Cena:
480,00 zł

Oszczędność:

236 zł
Przesyłki Paczka x 14
Paczka x 14

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Niemcy, Schwerte
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

296 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybka, bezpieczna dostawa przesylek z Londynu do Bredy, Holandia. Bardzo mila obsluga. Polecam tego przewoznika.

Paczka x 5

Klient: Michał O.
,
Trasa: Londyn - Breda

Polecam serdecznie :) wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)! Pozdrawiam

Paczka x 3

Klient: Adrian M.
,
Trasa: Katowice - Chylice

Bardzo Miły, Wesoły, Wiarygodny i konkretny przewoźnik. Punktualny utrzymuje bardzo dobry kontakt telefoniczny przy realizacji. Naprawdę Godny polecenia. Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług.

Paczka

,
Trasa: Lyon - Zgorzelec

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz paczki, wystaw zlecenie na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Pamiętaj o wybraniu pasującej kategorii. Opisz dokładne wymiary paczki lub paczek, w sytuacji gdy jest ich kilka. Określ wagę. Informacje te są szczególnie istotne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, ile miejsca zajmie Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją zabrać. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku małych paczek, jednak nawet jeśli paczka jest malutka, należy szczegółowo ją opisać. Firmy przewozowe najczęściej przewożą wiele paczek razem, więc powinny mieć informację o tym, jak spora jest każda z nich. Podaj adres odbioru oraz dostarczenia przesyłki, najlepiej ustaw również terminy. Detale można dogadać z przewoźnikiem w przyszłości, jednak gdy wiesz wszystko już w trakcie wystawiania zlecenia, możesz je zawrzeć w formularzu oraz określić nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór paczki. 

Jeżeli w paczkach znajdują się rzeczy delikatne albo wymagające zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szkło, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie oraz ochrona paczek

Ładunki powinny być odpowiednio zabezpieczone. Firmy transportowe oraz kurierskie zwykle oczekują zabezpieczenia paczki przez klienta. Właściwe spakowanie pakunku jest przez to istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona w trasie, a została właściwie zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o opakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć sporów w razie zniszczenia. Ponadto, naturalnie, każdy pragnie tego typu zniszczeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego każda paczka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i waga rzeczy przeznaczonych do transportu. Paczki zazwyczaj kojarzy się z kartonami a także pudłami. Wiele osób znajdzie w domu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania z reguły warto wykorzystać, lecz trzeba upewnić się, że są dobrej jakości. Jeżeli nie posiadasz w mieszkaniu dobrych kartonów, możesz znaleźć je w markecie budowlanym albo sklepach internetowych. Innym sposobem jest udanie się do pobliskiego spożywczaka czy dyskontu i zapytanie obsługi, czy ma jakieś niepotrzebne kartony. Dyskonty zwykle pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i wybrać się tam od razu po tym. Takie opakowania i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest eko i szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są mocne i nie mają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, byś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszystkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na zewnątrz używanych już opakowań często są różnego rodzaju przylepki, napisane długopisem notatki itp. Wszystkie te oznaczenia trzeba usunąć i umieścić tylko adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na ścianie opakowania. Adres możesz napisać również ciemnym, niecienkim markerem. Byle,aby był jasny or

Szukasz transportu?

Transport paczek Opole już od 30 zł!

Zleć transport paczek