Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Nottinghamshire

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Piła stołowa
Piła stołowa

Skąd:

Wielka Brytania, Rochester

Dokąd:

Polska, Piaseczno
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca

Skąd:

Wielka Brytania, Northampton

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
601,00 zł

Oszczędność:

338 zł
Przesyłki Piekarnik do zabudowy x 1, Kuchnia mikrofalowa do zabudowy x 1, Uchwyt do telewizora x 1
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

416 zł
Przesyłki Kuchenka gazowa
Kuchenka gazowa

Skąd:

Wielka Brytania, Hornchurch

Dokąd:

Polska, Piaseczno
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

704 zł
Przesyłki urządzenia kosmetyczne
urządzenia kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Londyn

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

345 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Profesjonalna usługa, świetny kontakt. Polecam!

Pralka

,
Trasa: Trzcianka - Poznań

Bardzo Dobry Przewoźnik. Pomocny, profesjonalny, punktualny i bardzo uprzejmy. Jak najbardziej polecam Tego przewoźnika.

Lodówka

,
Trasa: Zdzieszowice - Ronshausen

Przewoźnik godny polecenia.

Lodówka

,
Trasa: Dąbrowa Górnicza - Rytro

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zlecenie przewozu urządzeń AGD jest dobrym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Być może zmieniasz miejsce zamieszkania i tego typu sprzęt jest na liście rzeczy, które trzeba przetransportować ze starego do obecnego mieszkania. Właśnie zakupiłeś nową pralkę lub lodówkę bądź sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chcesz wysyłać przedmioty do nabywców? A może kupiłeś bliskiej osobie prezent i potrzebujesz przewoźnika, który dostarczy to do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga szczególnej ostrożności. Jest to zadanie pochłaniające sporo czasu i dla wielu osób uciążliwe. Niełatwo to zrobić w pojedynkę, więc o pomoc z reguły prosi się sąsiadów czy członków rodziny. Co więcej, nietrudno zepsuć sprzęt podczas przewozu. Przenoszenie sprzętów nie jest przyjemne, dlatego należy też zachować ostrożność, aby przy okazji nie zrobić sobie krzywdy. Pomimo tego sprzęt AGD można przewozić bez profesjonalnego wsparcia, lecz jeżeli chcesz uniknąć tych trudności, możesz zlecić przewóz profesjonalnemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Zleć bez problemów transport

Aby to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. Następnie musisz wypełnić formularz, lecz nie zajmie to więcej niż kilka minut. Wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Dobrze jest wybrać tytuł jasny, taki, który jednoznacznie wyjaśnia czego dotyczy zlecenie, na przykład „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” albo "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Szczególnie ważne jest napisanie szczegółowych wymiarów przesyłki. W formularzu należy podać długość, wysokość, szerokość oraz ciężar. Dobrze jest po prostu sprawdzić parametry, lecz specyfikację często możesz także znaleźć w materiałach od producenta bądź opisie urządzenia. Jeśli nie masz pewności jak spory jest ładunek, który planujesz przewieźć lub ile waży, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego postaraj się określić szczegółowe dane. Przewoźnik musi wiedzieć, jakiego rodzaju sprzęt jest do przewiezienia i jakie są jego wymiary. Dzięki temu będzie mógł odpowiednio wycenić przewóz oraz przygotować się do transportu. Firmy często przewożą tego rodzaju sprzęt jako doładunek. To sprawia, że cena jest niższa. Wymiary mają szczególne znaczenie – kierowcy muszą wiedzieć, czy przesyłka zmieści się w samochodzie wraz z innymi transportowanymi rzeczami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Sprzęt AGD wymaga przygotowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy zapewniają taką usługę, lecz powinieneś jasno poinformować, że chcesz, aby to wykonawca usługi zajął się spakowaniem urządzenia. Określ ilość sztuk, które chcesz przewieźć. Jeśli masz konkretną kwotę, jaką chcesz wydać na przewóz sprzętu AGD, uzupełnij pole „Budżet”. Zastanów się, czy interesuje Cię tylko transport czy transport z ładunkiem i rozładunkiem. Sprzęt AGD dość ciężko ruszyć z miejsca na miejsce, więc współpraca firmy transportowej może się przydać. Najlepiej wspomnij także o tym, czy chodzi jedynie o załadowanie do samochodu i wyjęcie z niego sprzętu, czy również o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z wyższego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą część formularza, uzupełnisz wymiary, ustalisz typ zlecenia i tak dalej, pozostanie jeszcze uzupełnienie drugiej strony, tyczącej się trasy i terminów. Wskaż nazwę miejscowości, z której ma zostać zabrany sprzęt AGD, a także adres pod kt

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Wielka Brytania już od 90 zł!

Zleć transport sprzętu AGD