Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Pralko-suszarka Siemens WD14H420PL
Pralko-suszarka Siemens WD14H420PL

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Grudziądz

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Przesyłki Kominek Piecyk Koza
Kominek Piecyk Koza

Skąd:

Polska, Leszyce

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Piaskarka odkurzacz
Piaskarka odkurzacz

Skąd:

Polska, Piotrków Trybun (...)

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Serdecznie dziękujemy za PRZESYŁKĘ OD SERCA! Fachowość, super komunikacja, najwyższa dbałość o sprzęt i wielka życzliwość. POLECAMY ZDECYDOWANIE!

Zamrażarka

Klient: Dariusz K.
,
Trasa: Sopot - Warszawa

Wszystko zgodnie z ustaleniami, szybko i sprawnie. Bardzo dziękuję i polecam!

Lodówka z zamrażarką

Klient: Marek K.
,
Trasa: Kraków - Kraków

Bezproblemowy kontakt, szybka dostawa, pomoc przy ładowaniu. Tylko polecać :)

Lodówka x 1, Pralka x 1

,
Trasa: Warszawa - Włocławek

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zlecenie przewozu sprzętu AGD jest dobrym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Być może zmieniasz miejsce zamieszkania i tego typu sprzęt znajduje się wśród rzeczy, które trzeba przewieźć ze starego do obecnego mieszkania. Właśnie zakupiłeś nową pralkę lub zamrażarkę albo sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chciałbyś dostarczać rzeczy do klientów? Albo kupiłeś bliskiej osobie prezent więc potrzebujesz przewoźnika, który zawiezie go do odbiorcy? Transport sprzętu AGD wymaga szczególnej ostrożności. Jest to zadanie raczej czasochłonne oraz dla wielu osób kłopotliwe. Trudno to ogarnąć w pojedynkę, więc o wsparcie zwykle prosi się sąsiadów bądź bliskich. Poza tym, łatwo uszkodzić urządzenie w trakcie przewozu. Przenoszenie sprzętów nie jest przyjemne, więc należy też być ostrożnym, aby przy okazji nie uszkodzić pleców. Mimo wszystko sprzęt AGD można przewozić na własną rękę, ale jeśli pragniesz uniknąć tych trudności, warto przekazać przewóz doświadczonemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Zleć szybko wysyłkę

By to zrobić, opublikuj ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. Następnie będziesz musiał/a uzupełnić formularz, jednak nie powinno to zająć więcej niż kilka minut. Kliknij kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Dobrze jest wybrać tekst jasny, taki, który od razu wyjaśnia czego dotyczy ogłoszenie, np. „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” czy „Potrzebuję przewozu pralki z Londynu do Szczecina, jak najszybciej”. Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Szczególnie ważne jest wskazanie szczegółowych wymiarów ładunku. W formularzu trzeba podać długość, wysokość, szerokość i ciężar. Najlepiej jest po prostu sprawdzić parametry, jednak specyfikację zazwyczaj możesz także sprawdzić w materiałach od producenta czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak duży jest sprzęt, który planujesz wysłać lub jaka jest jego waga, wybierz wariant „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego spróbuj określić jak najdokładniejsze dane. Firma transportowa musi wiedzieć, jakiego rodzaju urządzenie jest do transportu a także jakie są jego parametry. To pozwoli mu odpowiednio wycenić usługę i przygotować się do transportu. Przewoźnicy z reguły transportują tego rodzaju sprzęt w ramach doładunku. To sprawia, że cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – kierowcy muszą mieć pewność, że ładunek zmieści się w pojeździe z pozostałymi transportowanymi ładunkami. Udziel odpowiedzi na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Sprzęt AGD wymaga przygotowania do transportu. Poszczególni przewoźnicy zapewniają tego typu usługę, jednak powinieneś wyraźnie zaznaczyć, że chcesz, by to przewoźnik zajął się spakowaniem sprzętu. Określ ilość sztuk, które chcesz wysłać. Jeśli masz określoną kwotę, jaką możesz przeznaczyć na przewóz sprzętu AGD, uzupełnij pole „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię jedynie transport bądź transport wraz z załadunkiem jak i rozładunkiem. Urządzenia domowe dość ciężko ruszyć z miejsca na miejsce, więc współpraca firmy transportowej może być istotna. Najlepiej napisz również o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do auta oraz wyjęcie z niego sprzętu, czy także o wniesienie oraz zniesienie ładunku z danego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą część formularza, uzupełnisz wymiary, ustalisz rodzaj zlecenia itp., pozostanie jeszcze uzupełnienie kolejnej strony, dotyczącej drogi a także terminów. Uzupełnij nazwę miejsca

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Zielona Góra już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD