Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Janopole
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

491 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
505,00 zł

Oszczędność:

593 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Limanowa
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

64 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Repki
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

236 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Starachowice
Cena:
199,00 zł

Oszczędność:

234 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w jak najlepszym porządku. Przesyłka odebrana w takim samym stanie jak przy nadaniu. Niezdecydowanym polecam !

Paczka

Klient: Maciej M.
,
Trasa: Wrocław - Koszalin

Wszystko git. Polecam

Paczka x 2

,
Trasa: Libidza - Béthune

Świetny kontakt, super przewoźnik. Polecam!

Paczka

Klient: Michał L.
,
Trasa: Sosnowiec - Częstochowa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz pakunku, wystaw zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” i uzupełnisz formularz. Nie zapomnij o wybraniu właściwej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary paczki lub pakunków, jeśli jest ich więcej. Ustal wagę. Dane te są szczególnie ważne dla oferentów, muszą oni wiedzieć, jak dużo przestrzeni zajmuje Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją zabrać. Tylko z pozoru wymiary nie są ważne w przypadku niedużych paczek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest drobna, warto z detalami ją opisać. Firmy transportowe najczęściej transportują wiele przesyłek razem, więc powinny mieć informację o tym, jak duża jest każda z nich. Wpisz adres odbioru i dostarczenia paczki, najlepiej ustaw również daty. Detale możesz uzgodnić z przewoźnikiem później, jednak gdy wiesz wszystko już podczas wystawiania zlecenia, możesz je umieścić w formularzu i podać nawet godzinę, w której realny jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach znajdują się rzeczy delikatne lub potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o tym przewoźnika. Dotyczy to na przykład ładunków zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i ochrona paczek

Paczki powinny być właściwie chronione. Firmy przewozowe i kurierskie zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paki przez klienta. Poprawne przygotowanie pakunku jest więc istotne z niemałej liczby powodów. Gdy paczka zostanie zniszczona po drodze, a była dobrze zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o zapakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem nieporozumień w razie uszkodzenia. Ponadto, oczywiście, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego każda paczka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają wielkość i waga rzeczy przeznaczonych do transportu. Pakunki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudłami. Sporo osób ma w domu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania z reguły można wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeśli nie posiadasz w mieszkaniu dobrych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w markecie budowlanym lub w internecie. Kolejnym sposobem jest udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego czy supermarketu i zapytanie obsługi, czy posiada jakieś niepotrzebne tektury. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Wszelkie kartony i tak zostają utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów znalezionych na strychu czy w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są mocne oraz nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie wymagać od Ciebie, abyś na paczce dodał/a dane odbiorcy, ważne jest też zerwanie wszystkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów nierzadko znajdują się różnego rodzaju przylepki, zapisane markerem teksty itp. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i umieścić jedynie adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni kartonu. Adres możesz wypisać także czarnym, grubym marke

Szukasz transportu?

Transport paczek Zielona Góra już od 30 zł!

Zleć transport paczek