Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Kartuzy
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Tapicerowany blat stołu x 5
Tapicerowany blat stołu x 5

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Lubniewice
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

171 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Krosno
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki skuter Junak Vintage 125
skuter Junak Vintage 125

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Sopot
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

217 zł
Przesyłki Europaleta EUR 1 120x80 cm
Europaleta EUR 1 120x80 cm

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Rzeczyca
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Komoda
Komoda

Skąd:

Polska, Tarnowskie Góry

Dokąd:

Polska, Dawidy Bankowe
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

231 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

szybko i na temat, POLECAM

puste bebny kablowe

Klient: Rafał P.
,
Trasa: Toruń - Toruń

Dobry kontakt , konkretny załatwione jak trzeba . Polecam

Aro 324

Klient: Andrzej S.
,
Trasa: Gdańsk - Wrocław

Mega kontak, wszystko tak jak było umówione. Dzięki pozdrawiam

Mazda MX-5

Klient: Piotr T.
,
Trasa: Ulikowo - Zwijndrecht

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Planowanie transportu standardowymi metodami może stanowić problem, szczególnie w przypadku ładunków o ponadnormatywnych gabarytach. Zlecenie transportu pojedynczemu przewoźnikowi niejednokrotnie wiąże się z koniecznością spełnienia określonych wymogów wymiarowych czy konkretnego typu przygotowań do transportu. W podobnych przypadkach rozwiązaniem będzie wybranie firmy dysponującej dodatkowym zapleczem transportowym takim jak, pojazdy pzeznaczone specjalnie do transportu niestandardowych ładunków (na przykład maszyn przemysłowych) oraz historią w przewożeniu zindywidualizowanych zleceń przewozowych. Szeroki wybór firm trudniących się różnymi typami przewozów dostarczają giełdy transportowe, z pomocą których zarówno zleceniodawcy, jak również przewoźnicy mogą zawrzeć korzystną dla siebie transakcję.

Odpowiedni opis a także umieszczenie przesyłki na giełdzie transportowej pozwala na trafienie z niemal każdym ogłoszeniem do przewoźników zajmujących się konkretnym typem transportu. W serwisie Clicktrans przykładowo znaleźć można wiele różnych sekcji. Podział na kategorie pozwala zorientować się zarówno zleceniodawcom, jak również zleceniobiorcom używającym serwisu w ładunkach najczęściej przewożonych oraz często szukanych przez przewoźników. W razie nieobecności dokładnego opisu ładunku, dostępna jest także osobna sekcja umożliwiająca wystawienie „Innej przesyłki”.

Najliczniejszą sekcję przesyłek stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ ogłoszeń mogą szukać zarówno transportu wewnątrz kraju, jak również przewozów międzynarodowych dla aut o różnych wymiarach. Innego rodzaju ładunki, które można przetransportować za pośrednictwem serwisu, to motocykle i skutery czy jachty. Dodatkowo, zorganizujesz przewóz mniej typowych pojazdów, na przykład quady, skutery wodne czy nawet samoloty.

Jednym z kluczowych założeń platform transportowych jest dostarczanie zleceń przewoźnikom, którzy dysponują wolnym miejscem podczas wykonywania kursu na określonej trasie. W ten sposób przewoźnik wykorzystuje tak zwane „puste przebiegi” w swojej pracy, a zleceniodawca otrzymuje konkurencyjną ofertę transportu dla zlecanego transportu. Różne typy ładunków posegregowane w odniesieniu do typu pojazdu dobrze dostosowanego do transportu znajdziesz w kategorii „Ładunki”.

Dużym powodzeniem mogą się pochwalić także przewozy paczek i palet. Tutaj znalezienie przewoźnika z pomocą giełdy ładunków stanowi ciekawą alternatywę dla usług firm kurierskich. Plusem podobnego wyjścia będzie szczególnie indywidualne podejście a także szansa na omówienie z wybraną firmą uzupełniających usług w ramach zlecenia.  

Coraz bardziej powszechne robi się także zatrudnianie firm transportowych do przewozów mebli i przenosin na stronach przewozowych. W ten sposób można otrzymać zwykle niedrogą cenę kompleksowej usługi, niejednokrotnie zakładającej dodatkową pomoc, taką jak pomoc przy załadunku i rozładowywania, ze strony zleceniobiorcy.

Dosyć obszerną sekcją zleceń są zlecenia przyporządkowane do kategorii „Maszyny i sprzęt”. W tej kategorii odnajdą się zarówno wymagające specjalistycznych sposobów transportu urządzenia, jak urządzenia przemysłowe, jak i pojedyncze przedmioty biurowe i ogrodowe.

Na platformie transportowej znajdzie się dużo miejsca dla niestandardowych przesyłek. Przesyłki potrzebujące dodatkowych środków ostrożności w transporcie, jak wyroby szklane czy też dzieła sztuki, powinny zostać dodane do bazy zleceń w kategorii „Specjalnej ostrożności”. Ponadto, właściciele psów i kotów znajdą oferty na zorganizowan

Szukasz transportu?

Transport Tarnowskie Góry już od 50 zł!

Zleć transport