Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w jak nalepszym porządku. Dobry kontankt z kierowcą, pełen profesjonalizm. Dzięki

Kartony 11–20, Materac podwójny x 1, Ekspres x 1, Rower dziecięcy x 1, Telewizor średni(od 30 "do 4

Bardzo pozytywne doświadczenie. Wielkie dzięki dla Pana Piotra i kierowcy Kamila za pomoc w tym stresującym zadaniu. Firma solidna, punktualna i bardzo elastyczna w każdym aspekcie. Wszystko dojechało na miejsce bez problemu. Gorąco polecam!!!

Przeprowadzka z odprawa 2x2x4m max poniżej tony.

Bardzo udana współpraca, świetny kontakt. Usługa została zrealizowana o czasie, cena była więcej niż uczciwa, a wszystkie rzeczy dojechały szybko, sprawnie i bezpiecznie. Bardzo polecam!

Kartony 21–30, Paleta x 6, Materac podwójny x 1, Komoda średnia x 1, Szafa trzydrzwiowa x 1, Szafka

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Zmiany miejsca zamieszkania zwykle łączymy z zamieszaniem, nerwowym nastrojem oraz rozbudowanym spisem rzeczy które trzeba załatwić. Należy przy tym pamiętać, że dokładnie zorganizowana zmiana mieszkania ma szansę przebiec bez przeszkód oraz sprawnie. Wszystko, co jest potrzebne, to mieć w głowie program poszczególnych etapów przeprowadzki, rozsądnie i spokojnie wziąć się za pakowanie przedmiotów a także poszukać zaufanego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach i ochrona przewożonych rzeczy

Pakując rzeczy ważne, aby zatroszczyć się, aby nasze paczki były uporządkowane a także opisane. Najlepiej sporządzić rejestr dobytku, który chcemy przewieźć. W ten sposób zyskasz spokój, wiedząc, że przewożone pakunki dotarły na miejsce. Zmiany mieszkania zwykle oznaczają przewóz poważnej liczby rzeczy, również tych najdrobniejszych, trudno byłoby więc niczego nie pominąć. Mądrym ruchem będzie również opisanie każdej torby czy paczki. Usprawni to rozpakowywanie kartonów w docelowym miejscu zamieszkania. Poza tym, podczas poszukiwań przewoźnika przyda ci się dużo konkretnych informacji dotyczących rzeczy, czekających na transport. Firma transportowa powinna poznać liczbę a także wymiary sprzętów oraz kartonów. Spisanie listy jest więc konieczne. 

Trzeba także podkreślić, jak istotne jest właściwe zabezpieczenie pakunku. Takiej ochrony wymagają zwłaszcza kruche przesyłki, dla przykładu szkło, rzeźby, naczynia, oraz antyki. Najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia będzie otoczyć delikatne rzeczy w miękki materiał, dobrze sprawdzi się też karton oraz koce. Przy przewozie mebli, upewnij się, czy to możliwe, aby je rozmontować. Rozmontowane meble prościej można przewieźć, maleje też ryzyko uszkodzenia. Jednak nie każde meble można rozłożyć, z kolei innym razem jest to zbędne, na przykład kiedy zarówno mieszkanie, z którego się wyprowadzamy, jak i miejsce docelowe są zlokalizowane nie na piętrze. Kiedy planujesz transport mebli bez rozkręcania ich, dowiedz się, czy nie są zbyt szerokie, aby zmieściły się w korytarzu a także w wejściu. Owiń miękkimi materiałami wszystkie delikatne jak również ruchome elementy, opróżnij półki i szuflady.

Do pakowania drobnych elementów dobytku, takich jak książki, płyty, naczynia kuchenne, dekoracje itp. przydadzą się kartonowe pojemniki. Prawdopodobnie będzie potrzebna spora ilość kartonów, której większość osób zwykle nie posiada. Musisz więc kupić kartony albo zapewnić sobie odpowiednią ilość kartonów w inny sposób. Niejednokrotnie markety ochoczo rozdają kartony, w których otrzymują dostawy produktów. Zawitaj więc do najbliższych supermarketów aby zapytać czy nie chcieliby pozbyć się niepotrzebnych już nikomu kartonowych pudeł. Ten patent na kartony jest zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym sposobem może być kupno kartonów. Znajdziesz je w wybranych marketach remontowych oraz sklepach internetowych. Do przechowywania drobiazgów a także rzeczy miękkich, na przykład ubrań czy pościeli, przydadzą się też torby materiałowe i worki. Worki będą tańsze i łatwiej dostępne, jednakże torby mocniejsze a przy tym wygodniejsze. Unikaj jednak umieszczania w ten sposób rzeczy łamliwych. Jest spore ryzyko, że torba lub worek naderwą się lub że zawartość z nich wypadnie podczas transportu.

Urządzenia gospodarstwa domowego, taki jak zamrażarka, powinny być roz

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Bochnia już od 150!

Zleć przeprowadzkę