Tylko zweryfikowane firmy transportowe
wszystko w najlepszym porządku, solidna firma i zasłużony POZYTYW !

Gorąco polecam tego przewoźnika - usługa wykonana nawet ponad moje oczekiwania.Takich ludzi potrzeba więcej. Można mu zlecić i bez obaw powierzyć każde zadanie. Przesyłka dobrze zabezpieczona ,za i wyładowana. Super!!!!!!
Generalnie - POZYTYW. Elastycznie i sprawnie. POLECAM
Pelen profesjonalizm bardzo dobry kontakt,wszystko przebieglo wedlug wczesniej ustalonego planu.Pomoc przy zaladunku, rozladunku towaru Nie moglabym sobie zyczyc lepszego transportu,a do tego wszystkiego tak serdecznego podejscia ze strony pana Marka
Przesylka dostarczona zgodnie z ustaleniami, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam przewoznika.
Polecam tego przewoznika, bardzo dobrze wykonana usluga, super kontakt, rzetelnie i profesjonalnie wykonane zlecenie.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.