Tylko zweryfikowane firmy transportowe
wszystko ok. Dobry kontakt.POLECAM - pozdrawiam i do następnego razu...

Przewoznik bardzo dobry.Wszystko poszło pozytywnie.Polecam.
super kontakt,szybka dostawa,bardzo mili ludzie ,polecam
Przewoźnik rzetelny. Błyskawiczny kontakt i realizacja zlecenia. Naprawde polecam
Wszystko zgodnie z umową, dobry kontakt, POLECAM!
Wielki pozytyw! Szybko i profesjonalnie wykonana usługa oraz bardzo miły kontakt z Przewoźnikiem. Polecam i pozdrawiam p. Piotra
prosze o ustalenie zaladonku i platnosci numer kontaktowy do pszewoznika czekam
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.