Tylko zweryfikowane firmy transportowe

Wszytko w jak najlepszym porządku, dobry kontakt, szybko dostarczona przesyłka bez żadnych problemów. Polecam.
Wszystko super szybko i tak jak bylo ustalone polecam
Generalnie - POZYTYW. Elastycznie i sprawnie. POLECAM
Gorąco polecam tego przewoźnika - usługa wykonana nawet ponad moje oczekiwania.Takich ludzi potrzeba więcej. Można mu zlecić i bez obaw powierzyć każde zadanie. Przesyłka dobrze zabezpieczona ,za i wyładowana. Super!!!!!!
wszystko ok. Dobry kontakt.POLECAM - pozdrawiam i do następnego razu...
Przesylka dostarczona zgodnie z ustaleniami, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam przewoznika.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.