Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki Samochód ciężarowy IVECO TRAKKER 6x6
Samochód ciężarowy IVECO TRAKKER 6x6

Skąd:

Łotwa, Milzkalne

Dokąd:

Polska, Paczkowo
Cena:
7 380,00 zł

Oszczędność:

3 635 zł
Przesyłki Mercedes sprinter
Mercedes sprinter

Skąd:

Łotwa, Ryga

Dokąd:

Polska, Cieszyn
Cena:
2 400,00 zł

Oszczędność:

1 738 zł
Przesyłki 1 paleta
1 paleta

Skąd:

Łotwa, Ryga

Dokąd:

Francja, Manosque
Cena:
4 000,00 zł

Oszczędność:

1 714 zł
Przesyłki Schaufel
Schaufel

Skąd:

Łotwa, Bauska

Dokąd:

Niemcy, Marsberg
Cena:
450,00 €

Oszczędność:

415 €
Przesyłki Three-seater sofa x 1, Two-seater sofa x 1
Three-seater sofa x 1, Two-seater sofa x 1

Skąd:

Łotwa, Jurmala

Dokąd:

Niemcy, Hamburg
Cena:
500,00 €

Oszczędność:

246 €
Przesyłki Euro-pallet EUR 1 120x80 cm
Euro-pallet EUR 1 120x80 cm

Skąd:

Łotwa, Ryga

Dokąd:

Wielka Brytania, Luton
Cena:
240,00 €

Oszczędność:

135 €
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Profesjonalnie i zgodnie z planem.

Fiat Siena

Klient: Tomasz B.
,
Trasa: Łańcut - Szczecinek

Jak najbardziej pozytywny . Zabrali dostarczyli,zero uwag.

Renault Laguna

,
Trasa: Herten - Żmigród

Dobry kontakt z przewoźnikiem informację na każdym etapie przesyłki. Osoba godna polecenia. Duże zaangażowanie w prowadzoną działalność. Polecam tą osobę można jej zaufać !

Deska tarasowa

Klient: Artur W.
,
Trasa: Rzeszotary Górne - Polkowice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Ogarnięcie przewozu zwyczajowymi sposobami może nastręczyć trudności, zwłaszcza w przypadku ładunków o ponadnormatywnych gabarytach. Zlecenie transportu pojedynczemu przewoźnikowi zwykle wymaga spełnienia konkretnych kryteriów rozmiarowych czy określonego typu przygotowania do przewozu. W podobnych przypadkach rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy wyposażonej w pojazdy specjalne, na przykład, pojazdy dostosowane konkretnie do przewozu niestandardowych przesyłek (np. sorzętu przemysłowego) jak również historią w przewożeniu zindywidualizowanych zleceń przewozowych. Bogaty wybór zleceniobiorców zajmujących się wszelkimi rodzajami przewozów zapewniają giełdy transportowe, za pośrednictwem których zarówno klienci szukający transportu, jak również przewoźnicy są w stanie zawrzeć korzystną dla siebie transakcję.

Właściwy opis jak również umieszczenie ładunku na giełdzie transportowej ułatwia trafienie z wystawionym zleceniem do przewoźników oferujących konkretny rodzaj przewozu. W serwisie Clicktrans np. znajduje się wiele różnych sekcji. Porządkowanie ładunków w kategoriach pozwala odnaleźć się zarówno klientom, jak również zleceniobiorcom używającym serwisu w przesyłkach najczęściej transportowanych i najchętniej wyszukiwanych przez przewoźników. W przypadku nieobecności sprecyzowanego opisu przedmiotu przesyłki, dostępna jest także osobna sekcja do wystawiania „Innej przesyłki”.

Najliczniejszą sekcję przesyłek stanowią samochody. Zleceniodawcy zlecający ten rodzaj zleceń szukają zarówno transportu krajowego, jak również przewozów międzynarodowych dla aut o zróżnicowanych wymiarach. Innego rodzaju maszyny, które można przesłać za pośrednictwem giełdy transportowej, to maszyny rolnicze czy jachty. Oprócz tego, zorganizujesz przewiezienie mniej popularnych pojazdów, na przykład quady, skutery śnieżne czy nawet samoloty.

Jednym z kluczowych zadań platform transportowych jest dostarczanie zleceń przewoźnikom, którzy posiadają wolne miejsce podczas wykonywania kursu na konkretnym odcinku. Dzięki takiemu systemowi przewoźnik minimalizuje tzw. „puste przebiegi” na swoich trasach, a klient ma szansę na niższą ofertę transportu dla swojej przesyłki. Rozmaite rodzaje ładunków dostosowane do typu pojazdu najlepiej przystosowanego do transportu znajdują się w kategorii „Ładunki”.

Sporym powodzeniem mogą się pochwalić również transport paczek i palet. W tym przypadku zatrudnienie przewoźnika przy pomocy giełdy transportowej

stanowi ciekawą alternatywę dla usług kurierów. Przewagą takiego wyboru będzie szczególnie indywidualne podejście oraz możliwość omówienia z zatrudnianą firmą uzupełniających usług w ramach zlecenia.  

Coraz bardziej popularne staje się również poszukiwanie firm transportowych do przewozów mebli i przeprowadzek na stronach przewozowych. Dzięki temu można znaleźć relatywnie niedrogą ofertę pełnej usługi, często uwzględniającą potrzebną pomoc, taką jak pomoc podczas załadunku i rozładowywania, ze strony przewoźnika.

Dość popularną odmianą ogłoszeń są ogłoszenia wystawiane w kategorii „Maszyny i sprzęt”. W tej kategorii odnajdą się zarówno wymagające specjalistycznych przyrządów do przewozu maszyny, jak urządzenia przemysłowe, jak również jednostkowe przedmioty z wyposażenia biur i ogrodowe.

Na platformie transportowej jest też wiele miejsca dla nietypowych ładunków. Przesyłki wymagające szczególnych zabezpieczeń w przewozie, np. szkło czy też dzieła sztuki, mogą zostać dodane do bazy ogłoszeń w sekcji „Specjalnej ostrożności”. Dodatkowo, posiadacze zwierząt otrzymają pomoc

Szukasz transportu?

Transport Łotwa już od 100 zł!

Zleć transport