Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki  Kartony 6–10, Torba duża x 2, Walizka duża x 2, Walizka mała x 2, Deska do prasowania x 1, Suszarka
Cena:
980,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Aprilia RS 50
Aprilia RS 50

Skąd:

Luksemburg, Luxembourg

Dokąd:

Polska, Błaszki
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

880 zł
Przesyłki Porsche 911
Porsche 911

Skąd:

Luksemburg, Nothum

Dokąd:

Polska, Sasinowo
Cena:
1 450,00 zł

Oszczędność:

1 702 zł
Przesyłki Łóżko
Łóżko

Skąd:

Luksemburg, Luksemburg

Dokąd:

Polska, Otwock
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

704 zł
Przesyłki  Kartony 1–5, Rower stacjonarny x 1, Fotel x 2, Torba duża x 3
Kartony 1–5, Rower stacjonarny x 1, Fotel x 2, Torba duża x 3

Skąd:

Luksemburg, Luksemburg

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
1 400,00 zł

Oszczędność:

1 643 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Luksemburg, Luksemburg

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

176 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super, bardzo polecam tego przewoźnika. Wszystko przebiegło bez zarzutu, w przyszłości na pewno będę chciał skorzystać z jego usług.

Kuchnia wolnostojąca

,
Trasa: Mexborough - Gdańsk

Super kontakt, transport przebiegł bardzo sprawnie.

Fiat Tipo

Klient: Tomasz K.
,
Trasa: Brunszwik - Szczecin

Bardzo miła obsługa, wszystko zgodnie z planem, polecam.

Fiat Seicento

,
Trasa: Bedburg-Hau - Żuk Stary

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Zorganizowanie przewozu standardowymi sposobami może nastręczyć trudności, szczególnie w przypadku ładunków o wielkogabarytowych wymiarach. Zlecenie przesyłki pojedynczemu kurierowi często wymaga spełnienia jasnych kryteriów rozmiarowych czy określonego rodzaju przygotowań do transportu. W takich wypadkach wyjściem jest zatrudnienie firmy dysponującej dodatkowym zapleczem transportowym takim jak, pojazdy dostosowane konkretnie do transportu niestandardowych ładunków (na przykład maszyn rolniczych) jak również historią w realizacji zindywidualizowanych zleceń transportowych. Bogaty wybór firm trudniących się wszelkimi typami transportu oferują giełdy transportowe, za pośrednictwem których zarówno zleceniodawcy, jak i przewoźnicy są w stanie zawrzeć dogodną dla siebie transakcję.

Właściwy opis i umiejscowienie przesyłki na giełdzie ładunków pozwala na trafienie z niemal każdym ogłoszeniem do przewoźników trudniących się dowolnym rodzajem transportu. Na platformie Clicktrans np. wyróżniono wiele różnorodnych sekcji. Podział na sekcje pomaga odnaleźć się zarówno zleceniodawcom, jak i przewoźnikom zarejestrowanym w serwisie w przesyłkach najczęściej transportowanych oraz chętnie szukanych przez przewoźników. W przypadku braku dokładnego opisu ładunku, dostępna jest także dodatkowa sekcja umożliwiająca wystawienie „Innej przesyłki”.

Najpopularniejszą kategorię ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy zlecający ten rodzaj zleceń szukają zarówno transportu krajowego, jak również transportu za granicę dla samochodów o zróżnicowanych gabarytach. Innego rodzaju pojazdy, które możesz przesłać za pośrednictwem serwisu, to maszyny rolnicze czy jachty. Oprócz tego, zorganizujesz przewiezienie mniej typowych pojazdów, takich jak między innymi quady, skutery wodne a nawet samoloty.

Jednym z kluczowych założeń giełd transportowych jest zlecanie transportu firmom, które dysponują wolnym miejscem wykonując kurs na konkretnym odcinku. W ten sposób przewoźnik minimalizuje tzw. „puste przebiegi” w swojej pracy, a klient otrzymuje konkurencyjną ofertę transportu dla swojej przesyłki. Różne typy przesyłek dostosowane do specyfiki pojazdu najlepiej przystosowanego do przewozu zostały umieszczone w kategorii „Ładunki”.

Sporym wzięciem mogą się pochwalić również przewozy paczek i palet. W ich wypadku znalezienie przewoźnika z pomocą giełdy transportowej

będzie wartościową alternatywą dla usług kurierów. Plusem podobnego wyboru jest szczególnie zindywidualizowane podejście i możliwość ustalenia z wybraną firmą pobocznych usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz bardziej popularne staje się również szukanie firm transportowych do transportu mebli jak również przenosin na stronach przewozowych. To pozwala otrzymać stosunkowo korzystną finansowo ofertę profesjonalnej usługi, często uwzględniającą potrzebną pomoc, taką jak pomoc podczas załadunku oraz rozładowywania, ze strony przewoźnika.

Dosyć liczną kategorią zleceń są zlecenia przyporządkowane do kategorii „Maszyny i sprzęt”. W dziale tym zawierają się zarówno wymagające specjalistycznych sposobów transportu sprzęty, na przykład maszyny rolnicze, jak i pojedyncze przedmioty biurowe czy ogrodowe.

Na giełdzie transportowej jest też wiele miejsca dla nietypowych przesyłek. Przesyłki wymagające specjalnych środków ostrożności podczas transportu, jak szkło lub dzieła sztuki, mogą zostać dodane do bazy zleceń pod kategorią „Specjalnej ostrożności”. Ponadto, posiadacze zwierząt znajdą wsparcie w organizowaniu profesjonalnego oraz bezpiecznego przewozu dla swoich pu

Szukasz transportu?

Transport Luksemburg już od 100 zł!

Zleć transport