Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Przesyłki Montażownica do opon Hofmann monty  2200  x 1, ,urządzenie do geometri 3D JohnBean Prism x 1
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

394 zł
Przesyłki Ścielarka
Ścielarka

Skąd:

Polska, Skórznice

Dokąd:

Polska, Bułaków
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

448 zł
Przesyłki Pług śnieży
Pług śnieży

Skąd:

Dania, Roskilde

Dokąd:

Polska, Trzebieszewo
Cena:
1 230,00 zł

Oszczędność:

891 zł
Przesyłki Silnik spalinowy
Silnik spalinowy

Skąd:

Polska, Rakszawa

Dokąd:

Polska, Gwiździny
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

417 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super obsługa ,rano była zgłoszona usługa ,po południu już był odbiór , także wszystko ok .Polecam

Rama do klejenia drewna

Klient: Marek D.
,
Trasa: Bór Zajaciński - Siemirowice

wszystko ok. polecam

półki i słupki.

,
Trasa: Wyszków - Władysławowo

Mam ogromną przyjemność wystawić ocenę prawdziwemu "Profesjonaliście" Serdecznie polecam tego przewoźnika. Zaangażowanie, profesjonalizm, szczerość no i co najważniejsze zdroworozsądkowe podejście. Człowiek "Orkiestra". POLECAM 100% !!!!!

Piaskarka komorowa

Klient: Andrzej C.
,
Trasa: Ełk - Kościan

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary i rodzaj wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Transportowane urządzenia z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i umiejętnie wykonany, aby przeciwdziałać możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie przewozu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak okazać, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju maszyny oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego towaru, należy przekazać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą zd

Szukasz transportu?

Transport maszyn Grecja już od 350 zł!

Zleć transport maszyn