Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 6
Paczka x 6

Skąd:

Grecja, Anavyssos

Dokąd:

Polska, Rzeplin
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

563 zł
Przesyłki Paczka x 13
Paczka x 13

Skąd:

Grecja, Saloniki

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
1 300,00 zł

Oszczędność:

1 526 zł
Przesyłki Część samochodowa x 4
Część samochodowa x 4

Skąd:

Polska, Miejsce Piastow (...)

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
199,00 zł

Oszczędność:

234 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

4 koła do samochódu osobowego

,
Trasa: Wodzisław Śląski - Syców

Bardzo sprawnie załatwiona dostawa.

Paczka x 10

Klient: Tomasz K.
,
Trasa: Ozorków - Jarocin

Załadunek sprawny. Wszystko Ok. Polecam przewoźnika.

Paczka

Klient: Marek I.
,
Trasa: Skawina - Lublin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić przewóz przesyłki, opublikuj ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” a potem uzupełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o wybraniu właściwej kategorii. Podaj szczegółowe wymiary paczki lub paczek, w sytuacji gdy jest ich kilka. Ustal wagę. Informacje te są bardzo istotne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo miejsca zajmuje Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy mogą to zabrać. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są istotne w przypadku małych przesyłek, jednakże nawet gdy paczka jest mała, trzeba szczegółowo ją opisać. Firmy transportowe najczęściej przewożą wiele paczek równocześnie, dlatego powinny mieć informację o tym, jak wielka jest każda z nich. Wpisz adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz również terminy. Konkrety można ustalić z przewoźnikiem później, ale jeśli znasz je już podczas wystawiania ogłoszenia, możesz je umieścić na stronie i określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w paczkach znajdują się rzeczy delikatne lub wymagające zapewnienia szczególnych warunków podczas transportu, powiadom o tym przewoźnika. Tyczy się to na przykład przesyłek zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze bądź inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie i zabezpieczenie pakunków

Ładunki powinny być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe i kurierskie zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Odpowiednie przygotowanie ładunku jest przez to istotne z niemałej liczby powodów. Gdy przesyłka zostanie uszkodzona w trasie, a została dobrze ochroniona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o zapakowanie paczki ochroni przed uniknięciem nieporozumień w przypadku zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce takich zniszczeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają wielkość i ciężar przedmiotów przeznaczonych do transportu. Paczki zazwyczaj łączy się z kartonami i pudłami. Wiele osób trzyma pod dachem jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie kartony zazwyczaj można wykorzystać, lecz należy upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w mieszkaniu dobrych kartonów, możesz znaleźć je w markecie z artykułami budowlanymi albo sklepach internetowych. Innym sposobem jest pójście do pobliskiego sklepu spożywczego bądź dyskontu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś zbędne tektury. Dyskonty zwykle pozbywają się opakowań od razu po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont ma dostawy i wybrać się do niego od razu po tym. Takie kartony i tak zostają utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Jednak, używając kartonów znalezionych na strychu czy w piwnicy, musisz także upewnić się, że są mocne oraz nie mają żadnych wad. Firma kurierska będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszystkich nieprzydatnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na zewnątrz używanych już opakowań nierzadko znajdują się różne naklejki, napisane pisakiem notatki i tak dalej. Każde pozostałości trzeba usunąć i zamieścić jedynie adres miejsca docelowego. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie a następnie przyklejenie jej na ścianie kartonu. Miejsce doręczenia mo

Szukasz transportu?

Transport paczek Grecja już od 80 zł!

Zleć transport paczek