Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Wózek paletowy masztowy
Wózek paletowy masztowy

Skąd:

Polska, Piła

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
652,00 zł

Oszczędność:

679 zł
Przesyłki 2 szt. wózków
2 szt. wózków

Skąd:

Polska, Kluczbork

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

663 zł
Przesyłki Frezarka
Frezarka

Skąd:

Czechy, Chotěboř

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
4 400,00 zł

Oszczędność:

2 475 zł
Przesyłki Transport prasy do belowania / niskopodwozie
Transport prasy do belowania / niskopodwozie

Skąd:

Polska, Modła Królewska

Dokąd:

Polska, Mińsk Mazowieck (...)
Cena:
3 198,00 zł

Oszczędność:

1 799 zł
Przesyłki Łyżka do ładowarki
Łyżka do ładowarki

Skąd:

Polska, Przyłęk

Dokąd:

Polska, Zęblewo
Cena:
490,00 zł

Oszczędność:

510 zł
Przesyłki przenośniki rolkowe
przenośniki rolkowe

Skąd:

Polska, Koniusza

Dokąd:

Polska, Łąki
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super Przewoźnik wszystko na czas godny polecenia pomocny

Stół chłodniczy

Klient: Marek D.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Malbork

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn

,
Trasa: Baboszewo - Gliwice

Wszystko Ok. Polecam!

elementy stalowe x 3

Klient: Michał B.
,
Trasa: Baboszewo - Wrocław

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty oraz sposób zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, by zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i kompetentnie wykonany, aby zapobiec możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego typu maszyny wymagają dopasowania rozwiązań ułatwiających wykonanie transportu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do transportu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz koniecznych usprawnień.

Przewóz wtryskarki bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju maszyny a także celu ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzętu niestandardowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego ładunku, należy przekazać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Dokładne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane terminy organizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego są fotograf

Szukasz transportu?

Transport maszyn Kielce już od 200 zł!

Zleć transport maszyn