Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 10, Walizka x 4
Paczka x 10, Walizka x 4

Skąd:

Polska, Kielce

Dokąd:

Polska, Starogard Gdańs (...)
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

368 zł
Przesyłki Część samochodowa x 2
Część samochodowa x 2

Skąd:

Polska, Kielce

Dokąd:

Polska, Bolesławiec
Cena:
220,00 zł

Oszczędność:

94 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Kielce

Dokąd:

Polska, Bełżyce
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

96 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Kielce

Dokąd:

Polska, Gdynia
Cena:
251,00 zł

Oszczędność:

295 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Kielce

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Kielce

Dokąd:

Polska, Młoszowa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

117 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Kontakt z dostawca rewelacyjny, punktualność 100%, w rezultacie podałam dwie paczki ( druga była mniejsza) za która Pan mnie nie policzył!!! Obie paczki wniósł mi do mieszkania, co nie było w Jego obowiązku… jestem bardzo zadowolona z tego transportu!!!

Paczka

,
Trasa: Kraków - Benidorm

Polecam paczka dotarła expresowo kontakt wzorowy.

Paczka

,
Trasa: Bytom - Czosnów

Miły kontakt, szybki i punktualnie, mozna na nim polegac!

Opona x 4

Klient: Monika D.
,
Trasa: Koblencja - Toruń

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić przewóz paczki, opublikuj ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Nie zapomnij o wybraniu pasującej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki lub paczek, w sytuacji gdy jest ich kilka. Ustal wagę. Informacje te są bardzo istotne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile przestrzeni zajmie Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie to załadować. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku niedużych przesyłek, jednakże nawet gdy paczka jest malutka, należy szczegółowo ją przedstawić. Firmy przewozowe najczęściej przewożą sporo przesyłek równocześnie, więc muszą wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostarczenia paczki, najlepiej ustaw także daty. Szczegóły możesz ustalić z oferentem później, jednak jeśli znasz je już w trakcie publikowania zlecenia, warto je zawrzeć na stronie oraz podać nawet godzinę, w której realny jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w paczkach są rzeczy delikatne lub potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to m.in. przesyłek zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i zabezpieczenie paczek

Paczki powinny być właściwie chronione. Firmy transportowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paki przez klienta. Odpowiednie zapakowanie przesyłki jest przez to istotne z kilku powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona po drodze, a została odpowiednio ochroniona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o zapakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć sporów w razie zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce takich zniszczeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna paczka powinna być dobrze ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i ciężar rzeczy przeznaczonych do transportu. Pakunki zwykle łączy się z kartonami a także pudłami. Sporo osób ma w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania zazwyczaj warto wykorzystać, jednak należy mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeśli nie posiadasz w domu żadnych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w markecie z artykułami budowlanymi bądź sklepach internetowych. Innym sposobem jest pójście do okolicznego spożywczaka bądź supermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś zbędne tektury. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów zaraz po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Wszelkie kartony i tak zostają utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne oraz szczególnie praktyczne. Jednak, używając opakowań wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są mocne oraz nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest też usunięcie wszystkich nieprzydatnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często znajdują się różnego rodzaju naklejki, napisane markerem notatki itp. Wszystkie te pozostałości musisz usunąć i umieścić tylko adres miejsca docelowego. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie naklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możes

Szukasz transportu?

Transport paczek Kielce już od 30 zł!

Zleć transport paczek