Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

wszystko ok polecam

kompresor sprezarka 270 litrow

,
Trasa: Nakło nad Notecią - Zambrów

Wszystko szybko i sprawnie, dobry kontakt.

Bramka x 2

Klient: Marek S.
,
Trasa: Warszawa - Poznań

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn x 3, Przenośnik ślimakowy x 1

,
Trasa: Baboszewo - Nowa Sól

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego wymiary oraz rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i kompetentnie wykonany, by przeciwdziałać możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego typu urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do przewozu urządzeń właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Przewóz granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i bezpieczne przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju maszyny a także celu ładunku.

Koszt przewozu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie transportu, co jest szczególnie istotne w przypadku sprzętu niestandardowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego towaru, należy podać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane daty organizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego będą fotografie ładunk

Szukasz transportu?

Transport maszyn Łotwa już od 350 zł!

Zleć transport maszyn