Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Stół krojczy
Stół krojczy

Skąd:

Polska, Łódź

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
233,00 zł

Oszczędność:

215 zł
Przesyłki WIERTARKA KOLUMNOWA
WIERTARKA KOLUMNOWA

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

267 zł
Przesyłki Wyważarka do kół samochodowych
Wyważarka do kół samochodowych

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Skawa
Cena:
289,00 zł

Oszczędność:

383 zł
Przesyłki Odciąg do trocin jednoworkowy
Odciąg do trocin jednoworkowy

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Szemud
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki opryskiwacz sadowniczy
opryskiwacz sadowniczy

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Poniatowa
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki waga
waga

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Sobótka
Cena:
140,00 zł

Oszczędność:

186 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Świetny kontakt. Szybki transport. Wszystko tak jak było umówione. Polecam!

Urządzenie warsztatowe x 6

Klient: Paweł Ś.
,
Trasa: Zierenberg - Warszawa

polecam, wszystko OK

głowica x 5, głowica mała x 2

Klient: Michał B.
,
Trasa: Straszyn - Zielona Góra

Mam ogromną przyjemność wystawić ocenę prawdziwemu "Profesjonaliście" Serdecznie polecam tego przewoźnika. Zaangażowanie, profesjonalizm, szczerość no i co najważniejsze zdroworozsądkowe podejście. Człowiek "Orkiestra". POLECAM 100% !!!!!

Piaskarka komorowa

Klient: Andrzej C.
,
Trasa: Ełk - Kościan

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy piły do metalu. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary oraz sposób zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty przewozu.

Przewożone maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalnego sprzętu, by zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio przemyślany i kompetentnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu urządzenia potrzebują dopasowania rozwiązań usprawniających realizację przewozu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do przewozu sprzętu odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz koniecznych usprawnień.

Transport granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, pojazdy dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt transportu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest szczególnie istotne w przypadku urządzenia nietypowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego ładunku, warto przekazać jak największą liczbę informacji na temat maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane terminy organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego są zdjęcia przesyłki. Im więcej de

Szukasz transportu?

Transport maszyn Poznań już od 200 zł!

Zleć transport maszyn