Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Kocioł parowy na palecie
Kocioł parowy na palecie

Skąd:

Włochy, Signa

Dokąd:

Polska, Tomaszów Mazowi (...)
Cena:
990,00 zł

Oszczędność:

717 zł
Przesyłki piec grzewczy z osprzetem
piec grzewczy z osprzetem

Skąd:

Włochy, Fosseno

Dokąd:

Polska, Bachowice
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

1 057 zł
Przesyłki lodówka
lodówka

Skąd:

Włochy, Fagnano Olona

Dokąd:

Polska, Elbląg
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

928 zł
Przesyłki Wiertarka
Wiertarka

Skąd:

Włochy, Rzym

Dokąd:

Polska, Grójec
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

923 zł
Przesyłki Kalibrator do ciasta seewer rondo
Kalibrator do ciasta seewer rondo

Skąd:

Włochy, Sommacampagna

Dokąd:

Polska, Staszów
Cena:
785,00 zł

Oszczędność:

817 zł
Przesyłki 2 x myjka karcher ,odkurzacz karcher,  wyciągarka ,przecinarka,kompresor ,zagęszczrka wib.
Cena:
1 750,00 zł

Oszczędność:

984 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Przewoźnik OK, polecam

Prasa Taśmowa

Klient: Mariusz M.
,
Trasa: Lublin - Piechowice

wszystko ok polecam

kompresor sprezarka 270 litrow

,
Trasa: Nakło nad Notecią - Zambrów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego transportu, uwzględniającego wymiary i rodzaj zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Przewożone ładunki z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i kompetentnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających realizację przewozu na każdym etapie, począwszy od załadunku. W licznych sytuacjach do przewozu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz koniecznych usprawnień.

Transport wtryskarki czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek i rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do zleconego ładunku, należy przekazać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane terminy realizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego są zdjęcia

Szukasz transportu?

Transport maszyn Włochy już od 350 zł!

Zleć transport maszyn