Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki maszyny poigraficzne x 5
maszyny poigraficzne x 5

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Zielona Góra
Cena:
2 829,00 zł

Oszczędność:

2 315 zł
Przesyłki Prasa do winogron
Prasa do winogron

Skąd:

Polska, Zamość

Dokąd:

Polska, Zielona Góra
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki kontener socjalno biurowy
kontener socjalno biurowy

Skąd:

Polska, Chorzów

Dokąd:

Polska, Zielona Góra
Cena:
230,00 zł

Oszczędność:

129 zł
Przesyłki pompa hydrauliczna
pompa hydrauliczna

Skąd:

Polska, Nowe Piekuty

Dokąd:

Polska, Zielona Góra
Cena:
158,00 zł

Oszczędność:

68 zł
Przesyłki silniki VW 2.0 tdi - 4 sztuki x 4
silniki VW 2.0 tdi - 4 sztuki x 4

Skąd:

Wielka Brytania, Leicester

Dokąd:

Polska, Zielona Góra
Cena:
2 000,00 zł

Oszczędność:

2 651 zł
Przesyłki Podnośnik płaski długi 3m
Podnośnik płaski długi 3m

Skąd:

Polska, Zielona Góra

Dokąd:

Polska, Tychy
Cena:
492,00 zł

Oszczędność:

403 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok, polecam!

Maszyna cnc

Klient: Marcin J.
,
Trasa: Sandomierz - Ostróda

Bardzo dziękuję i polecam. Wielki pozytyw

Pług 3 skibowy obrotowy

Klient: Monika D.
,
Trasa: Skrzydłowo - Janków

POLECAM! Bardzo dzobry przewoznik, wszystko sprawnie i na czas. Bardzo dobra komunikacja. Dziekuje i pozdrawiam.

Młyn

Klient: Artur S.
,
Trasa: Żory - Krasnystaw

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego wymiary i rodzaj zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty przewozu.

Przewożone urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i umiejętnie wykonany, aby zapobiec ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny wymagają dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie przewozu na każdym etapie, począwszy od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Transport wtryskarki bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju maszyny a także celu ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku sprzętu niestandardowego, o ponadnormatywnych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego towaru, warto podać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość realizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane terminy organizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego będą zdjęcia przesyłki. Im więcej szczegółów umieścimy w

Szukasz transportu?

Transport maszyn Zielona Góra już od 200 zł!

Zleć transport maszyn