Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Austria, Bergland

Dokąd:

Polska, Brusy
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

369 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Austria, Lanzenkirchen

Dokąd:

Polska, Malbork
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

530 zł
Przesyłki Część samochodowa x 1, Paleta x 1
Część samochodowa x 1, Paleta x 1

Skąd:

Austria, Wiedeń

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

369 zł
Przesyłki Mala Paczka Krakow-Wieden
Mala Paczka Krakow-Wieden

Skąd:

Austria, Wiedeń

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
120,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki Paczka x 7
Paczka x 7

Skąd:

Austria, Wien

Dokąd:

Niemcy, Köln
Cena:
199,00 €

Oszczędność:

127 €
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Miły kontakt, szybki i punktualnie, mozna na nim polegac!

Opona x 4

Klient: Monika D.
,
Trasa: Koblencja - Toruń

Przesylka dotarla na czas, bardzo dobry kontakt. Polecam tego przewoznika, jezeli ktos szuka dobrego i rzetenego transportu.

Paczka x 4

Klient: Joachim H.
,
Trasa: Pysząca - Veghel

Wszystko wporzadku.bardzo dobry kontakt. Polecam

Część samochodowa x 5

Klient: Klaudia M.
,
Trasa: Kraków - Wolanów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz paczki, opublikuj zlecenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” i uzupełnisz formularz. Pamiętaj o kliknięciu właściwej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki albo pakunków, jeśli jest ich większa liczba. Ustal wagę. Dane te są bardzo ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo miejsca zajmuje Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie to zabrać. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych paczek, jednak nawet jeśli paczka jest drobna, należy z detalami ją opisać. Firmy przewozowe z reguły transportują wiele paczek jednocześnie, dlatego muszą wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Wpisz adres odbioru oraz dostawy paczki, najlepiej wyznacz także daty. Szczegóły można ustalić z przewoźnikiem w przyszłości, ale gdy znasz je już w trakcie wystawiania ogłoszenia, możesz je dodać w formularzu i określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w paczkach znajdują się przedmioty delikatne lub wymagające zapewnienia szczególnych warunków podczas przewozu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Tyczy się to na przykład ładunków zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność czy inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Przygotowanie oraz ochrona pakunków

Paczki muszą być właściwie chronione. Firmy przewozowe oraz kurierskie zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paki przez klienta. Poprawne przygotowanie przesyłki jest więc istotne z kilku powodów. Jeśli przesyłka zostanie zniszczona po drodze, a została właściwie zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o opakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć sporów w razie zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce takich zniszczeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda paczka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają wielkość i ciężar przedmiotów wybranych do przewozu. Pakunki zazwyczaj kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudełkami. Sporo osób ma w domu jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie kartony zazwyczaj warto wykorzystać, lecz należy upewnić się, że są dobrej jakości. Jeżeli nie masz w mieszkaniu dobrych kartonów, możesz kupić je w sklepie z artykułami budowlanymi bądź w internecie. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego spożywczaka czy hipermarketu i zapytanie obsługi, czy ma jakieś zbędne tektury. Sklepy zwykle pozbywają się kartonów od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i wybrać się tam zaraz po tym. Takie opakowania i tak są utylizowane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne oraz szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z opakowań wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są mocne i nie mają żadnych wad. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest również usunięcie wszelkich nieprzydatnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już opakowań często są różne naklejki, zapisane markerem teksty i tak dalej. Wszystkie te oznaczenia trzeba usunąć i umieścić jedynie adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie i naklejenie jej na ścianie kartonu. Miejsce doręczenia możesz wypisać także ciemnym, grubym markerem. Byle,aby był wyraźny a także zrozumiały.

W sytuacji, gdy w jednym opako

Szukasz transportu?

Transport paczek Austria już od 80 zł!

Zleć transport paczek