Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Niedermurach
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Lipno

Dokąd:

Holandia, Meierijstad
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

43 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Eschwege
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

180 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Altdorf
Cena:
951,00 zł

Oszczędność:

689 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok polecam

Paczka

Klient: Paweł L.
,
Trasa: Myszków - Latowicz

Wszystko w jak najlepszym porządku. Z czystym sumieniem polecam tego przewoźnika

Paczka

,
Trasa: Wieniec - Nieuwegein

Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Na początku obawiałam się z braku komentarzy i opinii. Okazało się, że jest profesjonalnym przewoźnikiem z doświadczeniem 20 letnim. Jestem zadowolona w każdym calu. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam

Paczka

,
Trasa: Limanowa - Besancon

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić transport przesyłki, wystaw zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu pasującej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary pakunku lub paczek, w sytuacji gdy jest ich więcej. Ustal wagę. Informacje te są szczególnie istotne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile przestrzeni zajmie Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą ją zabrać. Tylko z pozoru rozmiary nie są istotne w przypadku małych przesyłek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest niewielka, trzeba szczegółowo ją przedstawić. Firmy przewozowe często przewożą wiele paczek razem, dlatego muszą wiedzieć, jak wielka jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz również daty. Detale można uzgodnić z przewoźnikiem później, ale jeśli wiesz wszystko już podczas publikowania ogłoszenia, warto je dodać na stronie i podać nawet godzinę, kiedy realny jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach znajdują się rzeczy delikatne albo potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków w trakcie transportu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szkło, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i ochrona pakunków

Ładunki muszą być odpowiednio zabezpieczone. Firmy transportowe oraz kurierzy zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Właściwe zapakowanie ładunku jest przez to ważne z niemałej liczby powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a była poprawnie zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o zapakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem sporów w razie uszkodzenia. Ponadto, naturalnie, każdy chce takich uszkodzeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają wielkość i waga rzeczy przeznaczonych do transportu. Pakunki zazwyczaj kojarzy się z kartonami a także pudełkami. Sporo osób ma pod dachem jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie kartony zwykle warto wykorzystać, lecz należy mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w domu żadnych kartonów, możesz znaleźć je w sklepie z artykułami budowlanymi albo w internecie. Innym sposobem jest udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego bądź supermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś nieprzydatne tektury. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się opakowań od razu po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i pójść do niego od razu po tym. Wszelkie kartony i tak zostają utylizowane, więc użycie ich jest eko oraz szczególnie praktyczne. Wciąż, używając opakowań znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są mocne oraz nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, byś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest również zerwanie wszystkich nieprzydatnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników firmy. Na zewnątrz wykorzystywanych już opakowań nierzadko znajdują się różne przylepki, zapisane pisakiem teksty itp. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie naklejenie jej na powierzchni opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać również ciemnym, niecienkim ma

Szukasz transportu?

Transport paczek Polska już od 80 zł!

Zleć transport paczek