Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Niemcy, Langenfeld

Dokąd:

Polska, Rabka-Zdrój
Cena:
410,00 zł

Oszczędność:

297 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Gliwice

Dokąd:

Wielka Brytania, Reading
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

171 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Wielka Brytania, Londyn

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

245 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Łódź

Dokąd:

Niemcy, Rangsdorf
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

362 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Wielka Brytania, Royal Tunbridge (...)

Dokąd:

Polska, Zalipie
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

197 zł
Przesyłki Część samochodowa x 4
Część samochodowa x 4

Skąd:

Polska, Dęblin

Dokąd:

Polska, Nowe
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

96 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

Worek x 50

Klient: Marcin Z.
,
Trasa: Lublin - Kielce

Bardzo dobry kontakt, sprawie. Bardzo polecam!

Paczka x 12

Klient: Robert K.
,
Trasa: Barcelona - Sosnowiec

Polecam tego przewoźnika, szybko, sprawnie i w normalnej cenie!

Paczka x 13

Klient: Marek D.
,
Trasa: Kraków - Osina

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz przesyłki, wystaw ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Nie zapomnij o wybraniu odpowiedniej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary pakunku albo paczek, jeśli jest ich więcej. Określ wagę. Dane te są szczególnie ważne dla oferentów, muszą oni wiedzieć, ile miejsca zajmie Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy mogą ją załadować. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są ważne w przypadku małych przesyłek, jednakże nawet jeśli przesyłka jest malutka, należy szczegółowo ją przedstawić. Firmy przewozowe często transportują wiele przesyłek jednocześnie, dlatego powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostarczenia paczki, najlepiej wyznacz również daty. Szczegóły można dogadać z oferentem w przyszłości, ale jeśli znasz je już podczas wystawiania zlecenia, możesz je zawrzeć na stronie oraz podać nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach znajdują się przedmioty delikatne bądź wymagające zapewnienia szczególnych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o tym zleceniobiorcę. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze bądź inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie i ochrona pakunków

Paczki muszą być odpowiednio chronione. Firmy transportowe oraz kurierskie zwykle oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Poprawne zapakowanie pakunku jest przez to istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli paczka zostanie zniszczona w trasie, a była poprawnie zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o opakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem nieporozumień w przypadku zniszczenia. Ponadto, oczywiście, każdy chce takich zniszczeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być dobrze ochroniona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i ciężar rzeczy przeznaczonych do transportu. Pakunki zwykle kojarzy się z kartonami i pudłami. Sporo osób ma pod dachem jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie kartony z reguły można wykorzystać, lecz należy upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie posiadasz w domu dobrych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w markecie budowlanym lub w internecie. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego bądź dyskontu i spytanie obsługi, czy posiada jakieś zbędne tektury. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się opakowań zaraz po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont ma dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Wszelkie opakowania i tak są utylizowane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Wciąż, używając opakowań znalezionych na strychu czy w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są wytrzymałe oraz nie mają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, abyś na paczce dodał/a dane odbiorcy, ważne jest też zerwanie wszystkich nieprzydatnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na powierzchni używanych już kartonów nierzadko są różnego rodzaju naklejki, napisane długopisem notatki itp. Wszystkie te pozostałości musisz usunąć i umieścić tylko adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na białej kopercie i naklejenie jej na powierzchni kartonu. Adres możesz napisać także ciemnym, niecienkim markerem. Byle,aby był jasny oraz czyte

Szukasz transportu?

Transport paczek Meksyk już od 80 zł!

Zleć transport paczek