Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki Rower górski
Rower górski

Skąd:

Niemcy, Essingen

Dokąd:

Polska, Opole
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

86 zł
Przesyłki Rower górski
Rower górski

Skąd:

Niemcy, Berlin

Dokąd:

Polska, Opole
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Rower górski
Rower górski

Skąd:

Niemcy, Ohrdruf

Dokąd:

Polska, Opole
Cena:
199,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Wózek widłowy
Wózek widłowy

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Polska, Gniezno
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

1 108 zł
Przesyłki Przyczepka
Przyczepka

Skąd:

Polska, Opole

Dokąd:

Dania, Boeslunde
Cena:
650,00 zł

Oszczędność:

471 zł
Przesyłki Koparko ładowarka Volvo BM 6300
Koparko ładowarka Volvo BM 6300

Skąd:

Polska, Nowy Korczyn

Dokąd:

Polska, Opole
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

104 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super Szybko Sprawnie !! POLECAM tego bardzo miłego sympatycznego Pana !!!

Kosiarka

,
Trasa: Belfahy - Rzeszów

W 100% pozytywnie rzetelnie i profesjonalnie. Żadnych niedomówień i niejasności. Sprzęt odebrany w umowinym czasie i bezpiecznie dostarczony na miejsce. Szczerze polecam.

Ciągnik rolniczy ursus 330 z kabiną

Klient: Robert F.
,
Trasa: Wiąg - Opatów

Profesjonalnie, szybko, bez jakichkolwiek komplikacji, wszystko tak jak uzgodnione. Polecam innym, na pewno skorzystamy ponownie jak tylko będzie okazja!!

Koparka cat326f

Klient: Janusz K.
,
Trasa: Czechowice-Dziedzice - Nowa Sól

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Przewoźnicy zarejestrowani w Clicktrans oferują szeroki zakres usług transportowych w sekcji transportu różnorodnych pojazdów. Najwięcej ogłoszeń o przewozie tyczy się samochodów – w serwisie znajduje się aktualnie więcej niż 2 tys. aktywnych przesyłek tego rodzaju. Nie oznacza to jednak, że na giełdzie nie ma przestrzeni dla mniej typowych środków transportu. W sekcji „Pojazdy inne” znaczące miejsce zajmują m.in. rowery, maszyny rolnicze czy maszyny budowlane jako najbardziej popularne podkategorie. Jeśli potrzebujesz transportu dla sprzętu, kliknij opcję „Zleć transport”, a następnie opcję „Pojazdy inne” wraz z konkretną podkategorią. Można wybrać 12 różnych podkategorii. Jeśli żadna z nich nie pasuje do opisu rzeczy, należy zdecydować na wariant „Pozostałe pojazdy”.

Planując transport maszyny rolniczej, należy wziąć pod uwagę specyficzne wytyczne związane z potencjalnym transportem. Kluczową kwestią przy realizacji transportu będą wymiary tej maszyny, zwłaszcza ponadnormatywne gabaryty. Wybrany przewoźnik powinien zatem odpowiadać konkretnym zasadom, dysponować sprzętem oraz pozwoleniami na transport nietypowych środków transportu.

Sprzęty budowlane także należą do kategorii wymagającej szczegółowego uzgodnienia warunków przewozu. Oprócz aspektów takich jak doświadczenie firmy przewozowej w przewozie środków transportu o nietypowych wymiarach, ważny jest także sposób przewozu. Sprzęty budowlane najczęściej transportowane są przy użyciu naczep oraz lawet.

Poszukując wycen przewozu przyczep, do wyboru mamy mniej szczegółową podkategorię „Przyczepy” i „Przyczepy kempingowe”. Tutaj także praktykuje się transport na lawecie. Dodatkową częstą metodą przewozu jest holowanie przyczepy. W tym drugim przypadku, trzeba dopiąć sprawy prawne wybranego rodzaju transportu.

Do niestandardowych, ale także dostępnych na stronie Clicktrans usług, należy przewóz pojazdów zabytkowych. Duża odpowiedzialność jest tutaj po stronie posiadacza pojazdu, który musi posiadać właściwe papiery zaświadczające specyfikę środka transportu o wartości historycznej.

Zdecydowanie najpopularniejszą sekcję „Pojazdów innych” tworzą bicykle. W sytuacji zamówienia przewozu jednośladu, zleceniodawca może we własnym zakresie przygotować sprzęt do transportu poprzez odpowiednie spakowanie. Przydatne będą adekwatne gabarytowo kartony czy pudła , a także mniejsze opakowania, w których zmieszczą się poszczególne elementy jednośladu.

Giełda Clicktrans umożliwia również opublikowanie zlecenia o przewozie maszyn typu quady bądź gokarty. W obu przypadkach ważne jest dokładne ustalenie wymiarów pojazdu oraz wybranie bardzo pewnego oraz bezpiecznego sposobu przewozu. Przewoźnik może zasugerować użycie przyczepy bądź vana.

Na giełdzie przewozowej wystawić można także skutery wodne oraz śnieżne. Najlepszym sposobem przewozu będzie umieszczenie ładunku na dobrze zabezpieczonej oraz osłoniętej palecie, którą potem przenieść można do busa albo naczepy.

W serwisie Clicktrans wyceny przewozu otrzymać mogą także posiadacze statków powietrznych. Dzięki giełdzie zdarzało się już przetransportować między innymi helikoptery czy paralotnie.

Kategoria powiązana z pojazdami nietypowymi służy nie tylko znalezieniu transportu całościowych środków transportu, lecz również poszczególnym elementom i dodatkom z nimi związanymi. W przypadku braku możliwości dostosowania pojazdu do jakiejkolwiek z wymienionych kategorii, pomocna będzie kategoria „Pozostałe pojazdy”.

Na całkowitą kwotę przewozu wpływ ma sporo czynników. Decydującą rolę stanowi asp

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Opole już od 140 zł!

Zleć transport pojazdu