Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki Quad Stels 850 x 2
Quad Stels 850 x 2

Skąd:

Polska, Kolbuszowa

Dokąd:

Polska, Nowiec
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

767 zł
Przesyłki Agregat uprawowy
Agregat uprawowy

Skąd:

Polska, Lesko

Dokąd:

Polska, Polanica-Zdrój
Cena:
923,00 zł

Oszczędność:

455 zł
Przesyłki Ciągnik Claas Axion
Ciągnik Claas Axion

Skąd:

Polska, Ścinawka Średni (...)

Dokąd:

Polska, Głuszynko
Cena:
3 567,00 zł

Oszczędność:

2 583 zł
Przesyłki Rozsiewacz wapna rcw
Rozsiewacz wapna rcw

Skąd:

Polska, Droździęcin

Dokąd:

Polska, Potok Górny
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

655 zł
Przesyłki Brona wirowa Rabe werk
Brona wirowa Rabe werk

Skąd:

Polska, Moczydło

Dokąd:

Polska, Lgota Wielka
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

579 zł
Przesyłki Rama
Rama

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Jastrzębie
Cena:
861,00 zł

Oszczędność:

1 141 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Profesjonalnie, szybko, bez jakichkolwiek komplikacji, wszystko tak jak uzgodnione. Polecam innym, na pewno skorzystamy ponownie jak tylko będzie okazja!!

Koparka cat326f

Klient: Janusz K.
,
Trasa: Czechowice-Dziedzice - Nowa Sól

Polecam

PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA

,
Trasa: Gliwice - Warszawa

Polecam !!!

Yamaha tri-z 250 trzykołowy

,
Trasa: Szprotawa - Sadykierz

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Przewoźnicy zarejestrowani w Clicktrans oferują szeroki zakres zleceń transportowych w sekcji transportu różnych środków transportu. Najwięcej ogłoszeń o transporcie dotyczy samochodów – na stronie jest obecnie ponad dwa tysiące aktywnych przesyłek tego rodzaju. Nie znaczy to jednakże, że w serwisie brakuje miejsca dla mniej typowych pojazdów. W kategorii „Pojazdy inne” istotne miejsce zajmują m.in. jednoślady, sprzęty rolnicze albo maszyny budowlane jako szczególnie popularne podkategorie. Jeżeli potrzebujesz przewozu dla pojazdu, kliknij opcję „Zleć transport”, a potem opcję „Pojazdy inne” z właściwą podsekcją. Można wybrać dwanaście zróżnicowanych pozycji. Jeśli żadna z nich nie pasuje do opisu rzeczy, powinno się wybrać opcję „Pozostałe pojazdy”.

Planując przewóz sprzętu rolniczego, należy wziąć pod uwagę konkretne wytyczne związane z potencjalnym transportem. Kluczową kwestią przy realizacji transportu będą wymiary tej maszyny, w szczególności ponadnormatywne gabaryty. Wybrany przewoźnik musi zatem odpowiadać ścisłym zasadom, posiadać sprzęt i zgodami na transport nienormatywnych środków transportu.

Maszyny używane w budownictwie również należą do grupy wymagającej dokładnego ustalenia warunków przewozu. Oprócz aspektów typu doświadczenie firmy przewozowej w przewozie środków transportu o nietypowych wymiarach, ważny jest również sposób transportu. Maszyny na budowach zazwyczaj transportowane są za pomocą naczep i lawet.

Poszukując ofert transportu przyczep, do wyboru mamy mniej szczegółową podsekcję „Przyczepy” i „Przyczepy kempingowe”. Tutaj również stosuje się przewóz na lawecie. Dodatkową częstą metodą transportu jest holowanie przyczepy. W tym drugim przypadku, należy dopiąć kwestie prawne danego rodzaju transportu.

Do nietypowych, ale również dostępnych w serwisie Clicktrans zadań, należy transport samochodów zabytkowych. Ogromna odpowiedzialność jest tutaj po stronie posiadacza środka transportu, który musi dysponować odpowiednimi dokumentami poświadczającymi specyfikę pojazdu o znaczeniu historycznym.

Najbardziej popularną kategorię „Pojazdów innych” tworzą rowery. W sytuacji zlecenia transportu jednośladu, zleceniodawca może sam przygotować sprzęt do transportu poprzez właściwe spakowanie. Potrzebne będą adekwatne gabarytowo opakowania czy pudła oraz opakowania, w których zmieszczą się poszczególne elementy jednośladu.

Giełda Clicktrans umożliwia również opublikowanie zlecenia o transporcie maszyn typu quady bądź gokarty. W obu przypadkach istotne jest dokładne określenie gabarytów samochodu oraz wybranie jak najbardziej stabilnego i bezpiecznego typu transportu. Firma transportowa może zaproponować zastosowanie naczepy bądź busa.

W serwisie aukcyjnym wystawić można także skutery wodne i śnieżne. Preferowanym sposobem transportu będzie umieszczenie ładunku na odpowiednio zabezpieczonej i osłoniętej palecie, którą potem przenieść można do vana albo naczepy.

W serwisie Clicktrans wyceny transportu uzyskać mogą również posiadacze pojazdów powietrznych. Dzięki giełdzie udało się już przewieźć na przykład helikoptery czy wiatrakowiec.

Kategoria związana z pojazdami unikalnymi służy nie tylko znalezieniu transportu jednolitych środków transportu, ale także konkretnym elementom oraz dodatkom z nimi związanymi. W sytuacji gdy brakuje opcji dopasowania pojazdu do jakiejkolwiek z podanych kategorii, pomocna będzie kategoria „Pozostałe pojazdy”.

Na całościową wycenę przewozu wpływ ma sporo elementów. Decydujący wpływ stanowi kwestia wymiarów środka transportu, ale równi

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Polska już od 290 zł!

Zleć transport pojazdu