Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Mały Rower miejski, skladany
Mały Rower miejski, skladany

Skąd:

Polska, Białystok

Dokąd:

Polska, Sulejówek
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

101 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Przesyłki Rower szosowy z krzesełkiem dla dziecka x 1, Rower dziecięcy 16cali x 1, Rower dziecięcy 10cali x 1
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

169 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
101,00 zł

Oszczędność:

83 zł
Przesyłki rower trekkingowy
rower trekkingowy

Skąd:

Polska, Dębnica Kaszubs (...)

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
140,00 zł

Oszczędność:

115 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Swietna obsluga, wszystko na czas i w milej atmosferze. Polecam!

Rower dziecięcy trójkołowiec

Klient: Paweł R.
,
Trasa: Nowy Targ - Gliwice

Szybko, profesjonalnie,fachowo. Polecam pana Jarosława.

Rower szosowy

,
Trasa: Rödental - Stary Węgliniec

Do transportu nie doszło z przyczyn obiektywnych (niezależnych od Spedytora). Sprawa rozwiązana w sposób bardzo pozytywny. Doskonały kontakt, wszystko omawiane na bieżąco.

Rower górski

,
Trasa: Toruń - Oborniki Śląskie

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując jednoślad z Clicktrans, często nie musisz go pakować. Wystarczy, że dasz rower przedstawicielowi firmy transportowej. Jednakże w przypadku gdy firma transportowa oczekuje zapakowania go, wykonaj to rozsądnie. Jeśli rower nie jest oryginalnie spakowany, powinno się przygotować go do transportu. Jeżeli chcesz, aby zapakowaniem i zabezpieczeniem jednośladu zajęła się firma transportowa, uwzględnij to w zleceniu. Tę informację możesz umieścić w części „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego rodzaju działania. Inną opcją jest własnoręczne spakowanie jednośladu. Sprzęt najlepiej przewozić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego wykorzystać oryginalne pudełko, w którym sprzęt był w momencie kupienia. Jeżeli opakowanie zostało zutylizowane bądź zgubione, będziesz potrzebować nowego. Możesz zakupić opakowanie o tych samych wymiarach np. w składzie materiałów remontowych lub wybrać się do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem roweru w opakowaniu rekomendowane jest odkręcenie lub usunięcie poszczególnych ruchomych elementów. Najlepiej zdjąć pedały, zdemontować sztycę razem z siedzeniem, zdjąć lampy, dzwonek, wykręcić kierownicę lub zluzować a następnie ułożyć wzdłuż stelaża. Elementy te można schować w różnych, małych kartonach i małe pudełka włożyć do dużego kartonu. Innym sposobem może być zabezpieczenie ich częściami tektury i przyklejenie do ramy. Stelaż a także kierownicę owiń folią pęcherzykową, folia musi mieć grubość co najmniej dwóch centymetrów. Znajdziesz to w większych dyskontach, marketach budowlanych bądź w internecie. Jest bardzo praktyczna, przydaje się w trakcie pakowania wszelkiego rodzaju ładunków, w tym również rowerów. Na wystających częściach takich jak nakrętki czy szprychy umieszcza się kartonowe okłady. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, aby wypełnić puste miejsca w opakowaniu. Po umieszczeniu ładunku w paczce, na pewno pozostanie wolne miejsce. Do wypełnienia warto wykorzystać wiele różnorakich tekstyliów. Wywołana już folia bąbelkowa świetnie sprawdza się podczas owijania elementów, ale można również wykorzystać zbite zwoje tej folii w roli wypełniacza. To samo tyczy się stretcha. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zgniecione kawałki gazet, kartony i innego rodzaju makulatura. Takie wkładki zabezpieczają ładunek oraz sprawiają, że jednoślad nie rusza się w środku opakowania. Górną oraz dolną część opakowania można zabezpieczyć za pomocą ekstra warstw. Karton powinien być dokładnie obklejony sporą, wytrzymałą taśmą. 

Zlecając transport w serwisie, opisz w jakiej kondycji jest rower. Jeżeli jest już złożony, napisz o tym w ogłoszeniu. Przedstaw dokładnie wymiary paczki: wysokość, szerokość, długość czy ciężar. Jeśli wymagasz transportu więcej niż jednego roweru, wybierz właściwą ilość sztuk. Gdy rowery różnią się od siebie rozmiarem, powinieneś opisać każdy osobno. Możesz do tego wykorzystać pole „Informacje dodatkowe”. Gdy opublikujesz zlecenie, otrzymasz oferty od firm transportowych. Wysyłaj do nich wiadomości, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania. Najlepiej ustalić jak najwięcej ważnych informacji przed zawarciem transakcji. Możesz to zrobić wysyłając wiadomości za pośrednictwem serwisu. Po wybraniu jednej z propozycji otrzymasz informacje kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz ustalić wszelkie pozostałe detale dotyczące przewozu roweru. Pamiętaj o tym, aby zapytać przewoźnika o posiadane ubezpieczenie. Dzięki czemu w razie usterki roweru podczas transportu, ubezpieczyciel powinien przyznać rekompensatę. Rekomendujemy

Szukasz transportu?

Transport rowerów Białystok już od 70 zł!

Zleć transport roweru