Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower 20" x 3
Rower 20" x 3

Skąd:

Polska, Żywiec

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Przesyłki Rower szosowy z krzesełkiem dla dziecka x 1, Rower dziecięcy 16cali x 1, Rower dziecięcy 10cali x 1
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

169 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
101,00 zł

Oszczędność:

83 zł
Przesyłki rower trekkingowy
rower trekkingowy

Skąd:

Polska, Dębnica Kaszubs (...)

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
140,00 zł

Oszczędność:

115 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo polecam Pana Jarosława przewoźnika -wysoka kultura osobista, kontakt na całej trasie, zabezpieczenie produktu, uśmiech i   ******* nasi-podopieczni szymon-wegrzyn Rowerek z Niemiec dotarł do mnie bezpiecznie, szybko, punktualnie.

rower dziecięcy rehabilitacyjny koła 16

,
Trasa: Nußloch - Wadowice

Dobry przepływ informacji pomiędzy nadawcą a przewoźnikiem, dobra jakość wykonani usługi. Polecam tego przewoźnika

Rower miejski

Klient: Piotr K.
,
Trasa: Eppelheim - Żarki-Letnisko

Delikatny towar dojechał w całości. Dobry kontakt.

Rower 20" x 3

,
Trasa: Żywiec - Bruksela

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc rower z Clicktrans, z reguły nie musisz go pakować. Wystarczy, że przekażesz jednoślad przedstawicielowi firmy transportowej. Jednakże w przypadku gdy firma transportowa oczekuje zapakowania go, wykonaj to rozsądnie. Jeśli rower nie jest oryginalnie spakowany, należy przygotować go do transportu. Jeśli chcesz, aby zapakowaniem i ochroną roweru zajęła się firma przewozowa, wspomnij o tym w zleceniu. Ten detal możesz zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego typu usługi. Alternatywą jest samodzielne spakowanie ładunku. Rower warto przewozić w kartonie rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne pudełko, w którym rower znajdował się w momencie zakupu. Jeżeli opakowanie zostało zutylizowane bądź zgubione, będziesz musiał użyć innego. Warto kupić karton o zbliżonych rozmiarach np. w składzie materiałów remontowych bądź pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem roweru w opakowaniu zalecane jest odkręcenie bądź usunięcie wszystkich ruchomych części. Warto zdjąć pedały, zdjąć sztycę wraz z siedzeniem, zdemontować światła, dzwonek, odkręcić kierownicę lub zluzować i ułożyć obok ramy. Części te powinno się schować w osobnych, niewielkich pudełkach i małe pudła spakować do sporego kartonu. Alternatywnym sposobem jest zabezpieczenie ich kawałkami tektury oraz przyklejenie do ramy. Ramę i kierownicę owiń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość co najmniej 2 centymetrów. Kupisz to w większych supermarketach, hurtowniach remontowych lub sklepach internetowych. Jest bardzo przydatna, przydaje się podczas pakowania wszelkiego typu ładunków, w tym również jednośladów. Na wystających częściach takich jak nakrętki bądź przerzutki kładzie się tekturowe warstwy. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby zapełnić puste przestrzenie w opakowaniu. Po umieszczeniu roweru w opakowaniu, z pewnością pozostanie pusta przestrzeń. Do zapełnienia można wykorzystać wiele różnorakich płócien. Wspomniana folia pęcherzykowa świetnie sprawdza się podczas zawijania elementów, ale warto też wykorzystać zbite zwoje takiej folii w roli wypełniacza. To samo dotyczy folii stretch. Ponadto dobrymi wypełniaczami są też zgniecione kawałki gazet, tektury oraz innego rodzaju makulatura. Wypełniacze amortyzują ładunek i sprawiają, że rower nie rusza się wewnątrz kartonu. Górną i dolną część kartonu trzeba wzmocnić przy użyciu ekstra warstw. Ładunek powinien zostać ostrożnie obklejony szeroką, mocną taśmą. 

Zlecając przewóz na Clicktrans.pl, daj znać w jakim stanie znajduje się rower. Jeśli jest już spakowany, napisz o tym w ogłoszeniu. Przedstaw dokładnie wymiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz ciężar. Jeśli potrzebujesz przewozu więcej niż jednego sprzętu, wybierz odpowiednią liczbę jednośladów. Gdy jednoślady różnią się od siebie wielkością, powinieneś przedstawić je oddzielnie. Należy do tego użyć opcji „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz zlecenie, otrzymasz oferty od firm transportowych. Wysyłaj do nich wiadomości, w przypadku gdy posiadasz jakieś pytania. Warto podać jak najwięcej ważnych informacji przed rozpoczęciem zlecenia. Możesz to uczynić wymieniając wiadomości za pośrednictwem serwisu. Po wskazaniu jednej z ofert otrzymasz dane kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio i ustalić wszystkie dodatkowe szczegóły dotyczące przewozu sprzętu. Nie zapomnij zapytać przewoźnika o to, czy ma polisę. Dzięki czemu w przypadku uszkodzenia roweru podczas przewozu, ubezpieczyciel powinien przyznać rekompensatę. Rekomendujemy także stworzenie listu przewozowego a nawet umowy

Szukasz transportu?

Transport rowerów Polska już od 110 zł!

Zleć transport roweru