Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower 20" x 3
Rower 20" x 3

Skąd:

Polska, Żywiec

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki rower tandem 255 cm
rower tandem 255 cm

Skąd:

Niemcy, Friesoythe

Dokąd:

Polska, Laryszów
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

650 zł
Przesyłki Rower MTB zpod Londynu do Warszawy
Rower MTB zpod Londynu do Warszawy

Skąd:

Wielka Brytania, Tonbridge

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki Rower
Rower

Skąd:

Belgia, Zutendaal

Dokąd:

Polska, Oleśnica
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

185 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybko, sprawnie, przewoźnik kompetentny z dużym poczuciem humoru.

rower górski

,
Trasa: Kraków - Norymberga

Musze wystawić opinię bdb, Zlecenie wystawione w niedzielę, paczka w Szczecinie odebrana w poniedziłałek dzis wtorek o 11:00 dostarczona pod dom w Bielsko-Białej, Rower ma180 cm długości był kłopot to nadac,szybko i tanio. Polecam !

Rower elektryk MTB chłopięcy

,
Trasa: Szczecin - Bielsko-Biała

Szybko sprawnie i bez problemowo. Odbiór idealnie o wyznaczonej porze dostawa również.

Rower szosowy z krzesełkiem dla dziecka x 1, Rower dziecięcy 16cali x 1, Rower dziecięcy 10cali x 1

,
Trasa: Sopot - Rudnik

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując rower z Clicktrans, często nie musisz go pakować. Wystarczy, że przekażesz rower przedstawicielowi firmy transportowej. Jednakże jeśli przewoźnik wymaga zapakowania roweru, wykonaj to w sposób przemyślany. Jeżeli rower nie jest oryginalnie zapakowany, należy przystosować go do przewozu. Jeżeli wolisz, aby zapakowaniem i ochroną roweru zajęła się firma przewozowa, uwzględnij to w ogłoszeniu. Ten detal warto zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego rodzaju usługi. Alternatywą jest samodzielne przygotowanie przesyłki. Sprzęt warto przewozić w kartonie rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne pudło, w którym sprzęt znajdował się w momencie kupienia. Jeżeli pudełko zostało zutylizowane bądź zgubione, będziesz musiał użyć innego. Warto zakupić opakowanie o tych samych rozmiarach np. w sklepie budowlanym bądź pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem roweru w pudełku rekomendowane jest odkręcenie lub zdjęcie wszystkich ruchomych elementów. Najlepiej zdemontować pedały, zdjąć sztycę wraz z siedzeniem, zdemontować światła, dzwonek, wykręcić kierownicę bądź poluzować ją a następnie ułożyć obok stelaża. Części te trzeba schować w osobnych, drobnych kartonach i mniejsze pudła włożyć do dużego opakowania. Alternatywnym rozwiązaniem może być ochronienie ich częściami tektury oraz przyklejenie do ramy. Ramę oraz kierownicę owiń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość min. 2 centymetrów. Kupisz ją w większych supermarketach, marketach budowlanych bądź w internecie. Jest bardzo przydatna, przydaje się podczas pakowania wszelkiego typu przedmiotów, w tym również rowerów. Na wystających elementach takich jak nakrętki bądź szprychy umieszcza się tekturowe nakładki. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby zapełnić wolne przestrzenie w opakowaniu. Po zmieszczeniu sprzętu w paczce, na pewno pozostanie pusta przestrzeń. Do wypełnienia warto użyć sporo różnorakich tekstyliów. Wywołana już folia bąbelkowa świetnie sprawdza się w trakcie owijania elementów, lecz warto również wykorzystać zbite zwoje takiej folii jako wypełniacz. To samo dotyczy stretcha. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zgniecione kawałki gazet, tektury i innego typu papiery. Wypełniacze zabezpieczają ładunek i sprawiają, że jednoślad nie przemieszcza się w środku kartonu. Górną i dolną część kartonu trzeba usztywnić przy użyciu ekstra warstw. Ładunek powinien zostać ostrożnie zaklejony sporą, mocną taśmą. 

Zamawiając przewóz na Clicktrans.pl, opisz w jakiej kondycji jest jednoślad. Jeśli jest już spakowany, napisz to w ogłoszeniu. Przedstaw dokładnie rozmiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz wagę. Jeśli wymagasz przewozu więcej niż jednego sprzętu, wybierz odpowiednią liczbę sztuk. Jeśli jednoślady różnią się od siebie wielkością, musisz przedstawić je oddzielnie. Możesz do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz ogłoszenie, dostaniesz wyceny od przewoźników. Wysyłaj do nich wiadomości, w przypadku gdy masz jakiekolwiek pytania. Najlepiej ustalić jak najwięcej istotnych informacji przed rozpoczęciem transakcji. Możesz to zrobić wymieniając wiadomości przez stronę. Po wskazaniu jednej z ofert otrzymasz dane kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio i ustalić wszelkie pozostałe szczegóły związane z przewozem roweru. Nie zapomnij zapytać firmę transportową o posiadane ubezpieczenie. Dzięki temu w razie usterki ładunku podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Zalecamy również stworzenie listu przewozowego oraz umowy przewozowej. Są to

Szukasz transportu?

Transport rowerów Hiszpania już od 110 zł!

Zleć transport roweru