Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 12
Paczka x 12

Skąd:

Hiszpania, Barcelona

Dokąd:

Polska, Sosnowiec
Cena:
1 040,00 zł

Oszczędność:

665 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Hiszpania, San Sebastian

Dokąd:

Polska, Szczecin
Cena:
510,00 zł

Oszczędność:

471 zł
Przesyłki Paczka x 11
Paczka x 11

Skąd:

Hiszpania, Sant Pere de Ri (...)

Dokąd:

Holandia, Haga
Cena:
780,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Niemcy, Temmels
Cena:
340,00 zł

Oszczędność:

399 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

340 zł
Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w porządku. Przesyłka bezproblemowo dotarła na miejsce.

Paczka x 2

Klient: Marcin U.
,
Trasa: Świdwin - Chorzów

Wszystko ok polecam

Paczka

Klient: Paweł L.
,
Trasa: Myszków - Latowicz

Załadunek sprawny. Wszystko Ok. Polecam przewoźnika.

Paczka

Klient: Marek I.
,
Trasa: Skawina - Lublin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić transport paczki, wystaw zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o wybraniu pasującej kategorii. Podaj szczegółowe wymiary paczki lub pakunków, w sytuacji gdy jest ich kilka. Określ wagę. Informacje te są niezwykle istotne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, jak dużo przestrzeni zajmuje Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie to zabrać. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są istotne w przypadku małych przesyłek, jednak nawet gdy przesyłka jest malutka, warto dokładnie ją przedstawić. Firmy transportowe najczęściej transportują niemało paczek równocześnie, więc powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Wpisz adres odbioru oraz dostawy paczki, najlepiej wyznacz także terminy. Szczegóły możesz dogadać z przewoźnikiem w przyszłości, jednak gdy znasz je już w trakcie publikowania ogłoszenia, warto je dodać na stronie i podać nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne albo potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków podczas transportu, poinformuj o tym przewoźnika. Tyczy się to m.in. przesyłek zawierających szkło, ceramikę, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie oraz zabezpieczenie pakunków

Ładunki muszą być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe oraz kurierskie zwykle wymagają zabezpieczenia paki przez klienta. Poprawne spakowanie ładunku jest więc ważne z niemałej liczby powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona po drodze, a została odpowiednio zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o zapakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem sporów w przypadku uszkodzenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce takich zniszczeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i ciężar przedmiotów wybranych do przewozu. Paczki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudłami. Sporo osób trzyma w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie kartony z reguły można wykorzystać, jednak trzeba upewnić się, że są dobrej jakości. Jeżeli nie posiadasz w domu dobrych kartonów, możesz znaleźć je w markecie z artykułami budowlanymi albo sklepach internetowych. Innym sposobem jest udanie się do okolicznego spożywczaka bądź hipermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś zbędne tektury. Sklepy zazwyczaj pozbywają się opakowań od razu po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i pójść do niego zaraz po tym. Takie kartony i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i bardzo praktyczne. Wciąż, używając kartonów wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są wytrzymałe i nie mają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, abyś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest też usunięcie wszelkich zbędnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników firmy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów często znajdują się różne naklejki, napisane pisakiem teksty i tak dalej. Wszystkie te pozostałości trzeba usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać również ciem

Szukasz transportu?

Transport paczek Hiszpania już od 80 zł!

Zleć transport paczek