Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki rower górski
rower górski

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
110,00 zł

Oszczędność:

102 zł
Przesyłki Rower miejski
Rower miejski

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Holandia, Amsterdam
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

470 zł
Przesyłki Rower x 2, Rowerek dzieciecy x 2
Rower x 2, Rowerek dzieciecy x 2

Skąd:

Polska, Jurata

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

352 zł
Przesyłki Rower typu riksza
Rower typu riksza

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
288,00 zł

Oszczędność:

266 zł
Przesyłki Mały rower na kołach 20 cali
Mały rower na kołach 20 cali

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
120,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki 2x rower cargo NL --> Kraków
2x rower cargo NL --> Kraków

Skąd:

Holandia, Dalfsen

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

1 326 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo sprawnie, na czas i bezproblemowo dostarczona przesyłka. Profesjonalnie wykonana usługa. Sympatyczny kontrachent. POLECAM !

rower szosowy x 2

,
Trasa: Warszawa - Rusinowo

Polecam

Rower typu Tandem

Klient: Tomasz P.
,
Trasa: Spira - Laryszów

Wszystko bardzo pomyślnie i bezproblemowo przebiegło

rower miejski x 2

Klient: Jacek S.
,
Trasa: Poznań - Jastarnia

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc jednoślad z Clicktrans, z reguły nie ma potrzeby pakowania go. Wystarczy, że przekażesz go przedstawicielowi firmy transportowej. Jednak jeśli firma transportowa wymaga zapakowania go, zrób to w sposób przemyślany. Jeżeli rower nie jest oryginalnie zapakowany, należy przygotować go do transportu. Jeżeli chcesz, by pakowaniem oraz ochroną jednośladu zajęła się firma transportowa, uwzględnij to w ogłoszeniu. Ten detal warto zamieścić w części „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego typu działania. Alternatywą jest samodzielne spakowanie ładunku. Sprzęt warto przewozić w kartonie rowerowym. Możesz do tego wykorzystać oryginalne pudło, w którym sprzęt był w chwili kupienia. Jeżeli pudełko zostało zutylizowane lub zgubione, będziesz potrzebować nowego. Warto kupić opakowanie o zbliżonych rozmiarach np. w sklepie budowlanym bądź pójść do sklepu z rowerami. Przed spakowaniem sprzętu w opakowaniu rekomendowane jest odkręcenie lub usunięcie wszystkich ruchomych części. Najlepiej zdjąć pedały, zdjąć sztycę wraz z siedzeniem, zdjąć światła, dzwonek, wykręcić kierownicę bądź poluzować ją a następnie skręcić obok ramy. Elementy te można schować w różnych, niewielkich pudełkach i małe pudełka włożyć do dużego kartonu. Alternatywnym rozwiązaniem może być zabezpieczenie ich kawałkami tektury i przyczepienie do stelaża. Stelaż a także kierownicę ochroń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość min. 2 centymetrów. Znajdziesz to w większych supermarketach, hurtowniach remontowych bądź w internecie. Jest bardzo praktyczna, przydaje się podczas pakowania różnego rodzaju przedmiotów, w tym także rowerów. Na odstających częściach takich jak nakrętki bądź przerzutki umieszcza się kartonowe okłady. Ważne jest, aby mieć na uwadze, aby wypełnić puste miejsca w kartonie. Po zmieszczeniu roweru w kartonie, na pewno pozostanie wolne miejsce. Do zapełnienia można wykorzystać wiele różnorakich płócien. Wywołana już folia bąbelkowa świetnie sprawdza się podczas owijania elementów, ale warto też użyć zbite zwoje takiej folii w roli wypełniacza. To samo tyczy się stretcha. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zwinięte kartki, kartony i innego rodzaju makulatura. Takie wkładki chronią ładunek co więcej sprawiają, że rower nie przemieszcza się w środku kartonu. Górną i dolną część kartonu trzeba wzmocnić przy użyciu ekstra warstw. Karton musi być ostrożnie obklejony sporą, wytrzymałą taśmą. 

Zlecając transport na Clicktrans.pl, daj znać w jakiej kondycji jest rower. Jeżeli jest już spakowany, napisz to w ogłoszeniu. Podaj dokładnie rozmiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz wagę. Jeśli potrzebujesz przewozu więcej niż jednego roweru, wybierz właściwą ilość jednośladów. Jeśli rowery różnią się od siebie rozmiarem, musisz opisać każdy osobno. Możesz do tego wykorzystać pole „Informacje dodatkowe”. Gdy opublikujesz ogłoszenie, dostaniesz wyceny od firm transportowych. Porozmawiaj z nimi, w przypadku gdy masz jakiekolwiek wątpliwości. Najlepiej wymienić jak najwięcej ważnych szczegółów przed rozpoczęciem zlecenia. Możesz to uczynić wymieniając wiadomości za pośrednictwem serwisu. Po wskazaniu jednej z ofert dostaniesz informacje kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio i ustalić wszystkie pozostałe detale dotyczące przewozu roweru. Pamiętaj o tym, aby zapytać przewoźnika o to, czy ma polisę. Dzięki czemu w przypadku usterki roweru podczas przewozu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Zalecamy także stworzenie listu przewozowego oraz umowy transportowej. Są to standardowe u

Szukasz transportu?

Transport rowerów Kraków już od 70 zł!

Zleć transport roweru