Tylko zweryfikowane firmy transportowe
super kontakt,szybka dostawa,bardzo mili ludzie ,polecam

wszystko ok. Dobry kontakt.POLECAM - pozdrawiam i do następnego razu...
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
Przewóz przyczepy odbył się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Miła i fachowa obsługa. Dobra współpraca i kontakt.
Bylem zadowolony, bardzo szybka realizacja zlecenia, gorco polecam.
wszystko w najlepszym porządku, solidna firma i zasłużony POZYTYW !
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.