Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki witryna cukiernicza 100l
witryna cukiernicza 100l

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Białystok
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

164 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Grudziądz

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Przesyłki Kominek Piecyk Koza
Kominek Piecyk Koza

Skąd:

Polska, Leszyce

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Piaskarka odkurzacz
Piaskarka odkurzacz

Skąd:

Polska, Piotrków Trybun (...)

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Zrezygnowałam z transportu, ale wystawiam komentarz pozytywny, ponieważ miałam rzeczowy i miły kontakt z panem Tomaszem.

Pralka

Klient: Tomasz W.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Warszawa

wszystko idealnie

Zamrażarka gastronomiczna

Klient: Adrian L.
,
Trasa: Hamburg - Wrocław

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam!!

Zamrażarka

,
Trasa: Miejska Górka - Szczytno

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie przewozu urządzeń AGD jest idealnym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i taki sprzęt jest na liście rzeczy, które musisz przetransportować ze starego do obecnego mieszkania. Niedawno kupiłeś nową zmywarkę czy lodówkę albo sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chciałbyś wysyłać rzeczy do nabywców? Albo zrobiłeś komuś prezent i potrzebujesz przewoźnika, który dostarczy to do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga wyjątkowej ostrożności. Jest to zadanie pochłaniające sporo czasu i dla wielu ludzi męczące. Trudno to ogarnąć samodzielnie, więc o wsparcie z reguły prosi się znajomych czy bliskich. Co więcej, łatwo uszkodzić sprzęt w trakcie transportu. Noszenie urządzeń AGD nie jest przyjemne, dlatego trzeba też być ostrożnym, by przy okazji nie uszkodzić pleców. Mimo wszystko urządzenia można przewieźć na własną rękę, ale jeśli chcesz uniknąć tych trudności, warto zlecić transport doświadczonemu przewoźnikowi. 

Zleć szybko transport

Aby to zrobić, opublikuj ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij button „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz wypełnić formularz, jednak nie zajmie to więcej niż kilka minut. Kliknij kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Dobrze jest wybrać tytuł jasny, taki, który jednoznacznie komunikuje czego dotyczy ogłoszenie, na przykład „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” albo "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Bardzo ważne jest wskazanie dokładnych wymiarów przesyłki. W ogłoszeniu należy wpisać długość, wysokość, szerokość i ciężar. Najlepiej jest po prostu zmierzyć sprzęt, jednak wymiary często możesz również wyszukać w instrukcji bądź opisie przedmiotu. Jeśli nie masz pewności jak spory jest sprzęt, który planujesz przewieźć bądź ile waży, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego postaraj się poznać jak najdokładniejsze informacje. Przewoźnik musi wiedzieć, jakiego typu urządzenie jest do zabrania oraz jakie są jego parametry. To pozwoli mu właściwie wycenić transport i przygotować się do zadania. Przewoźnicy nierzadko przewożą takiego typu ładunki jako doładunek. Dzięki temu cena jest niższa. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – kierowcy muszą mieć pewność, że ładunek zmieści się w samochodzie wraz z innymi transportowanymi ładunkami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Sprzęt AGD wymaga przygotowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy oferują tego typu usługę, lecz powinieneś dokładnie poinformować, że chcesz, by to oferent zajął się spakowaniem sprzętu. Określ liczbę sztuk, które planujesz przewieźć. Jeśli masz określoną kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na przewóz urządzeń AGD, wypełnij sekcję „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię jedynie transport bądź transport z załadunkiem oraz rozładunkiem. Sprzęt AGD dość ciężko przenosić z miejsca na miejsce, więc współpraca przewoźnika może być istotna. Najlepiej wspomnij również o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do auta i wyjęcie z niego urządzeń, czy też o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z danego piętra. Gdy uzupełnisz już pierwszą część formularza, podasz wymiary, ustalisz typ usługi itp., zostaje jeszcze wypełnienie kolejnej części, tyczącej się trasy a także dat. Uzupełnij nazwę miejscowości, z której ma być zabrany sprzęt AGD, a także adres pod który ma być zawieziony. Określ terminy, w jakich przewóz musi być wykonany. Możesz ró

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Białystok już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD