Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Piekarnik do zabudowy
Piekarnik do zabudowy

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Uniszki Zawadzk (...)
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

69 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Grudziądz

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Przesyłki Kominek Piecyk Koza
Kominek Piecyk Koza

Skąd:

Polska, Leszyce

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Piaskarka odkurzacz
Piaskarka odkurzacz

Skąd:

Polska, Piotrków Trybun (...)

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok, punktualny, pomocny kierowca. Polecam.

lodówka jednodrzwiowa

,
Trasa: Wrocław - Warszawa

Super. Najwyższa nota. Zgodnie z ustaleniami, bardzo pomocny przy rozładunku (nie miałem podnośnika, wykorzystał burty samochodu i inne swoje patenty). Polecam.

zamrażarka skrzyniowa

Klient: Damian T.
,
Trasa: Wąchock - Warszawa

Wszystko zgodnie z planem

Wózek nierdzewny piekarniczy

Klient: Patryk Ś.
,
Trasa: Stare Babice - Bieruń

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie transportu urządzeń AGD jest dobrym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i tego typu sprzęt znajduje się wśród rzeczy, które trzeba przetransportować ze starego do nowego domu. Właśnie kupiłeś nową zmywarkę czy zamrażarkę bądź sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chcesz dostarczać przedmioty do klientów? A może kupiłeś bliskiej osobie prezent i potrzebujesz przewoźnika, który dostarczy go do odbiorcy? Przewiezienie sprzętu AGD wymaga wyjątkowej uwagi. Jest to zadanie raczej czasochłonne oraz dla wielu osób uciążliwe. Niełatwo to ogarnąć samemu, więc o wsparcie z reguły prosi się znajomych bądź członków rodziny. Co więcej, nietrudno uszkodzić urządzenie w trakcie przewozu. Noszenie sprzętów nie należy do najłatwiejszych zadań, więc należy także zachować ostrożność, by przypadkiem nie „uszkodzić” samego siebie. Pomimo tego sprzęt AGD da się przewieźć bez profesjonalnego wsparcia, lecz jeśli chcesz uniknąć różnych komplikacji, możesz zlecić przewóz profesjonalnemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Znajdź łatwo wysyłkę

By to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij button „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz uzupełnić formularz, jednak nie zajmie to więcej niż kilka minut. Kliknij kategorię „Maszyny i sprzęt”, a następnie podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Najlepiej wybrać tytuł prosty, taki, który od razu komunikuje czego dotyczy ogłoszenie, np. "Pralka z Gdańska do Zakopanego” albo "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy od razu będą wiedzieli, czy są zainteresowani Twoim zleceniem. Bardzo ważne jest napisanie dokładnych wymiarów przesyłki. W formularzu należy podać długość, wysokość, szerokość i wagę. Dobrze jest po prostu sprawdzić parametry, jednakże wymiary często można także sprawdzić w materiałach od producenta czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak spory jest sprzęt, który musisz przewieźć bądź jaka jest jego waga, zaznacz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego spróbuj poznać jak najdokładniejsze informacje. Przewoźnik musi mieć świadomość, jakiego rodzaju sprzęt jest do transportu oraz jakie są jego wymiary. To pozwoli mu odpowiednio wycenić transport i przygotować się do zadania. Przewoźnicy z reguły transportują tego rodzaju ładunki jako doładunek. To sprawia, że cena jest niższa. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – przewoźnicy muszą mieć pewność, że ładunek zmieści się w samochodzie z innymi transportowanymi przedmiotami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga spakowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy zapewniają taką usługę, lecz powinieneś wyraźnie poinformować, że chcesz, by to oferent zajął się zapakowaniem sprzętu. Określ liczbę sztuk, które planujesz wysłać. Jeżeli przewidziałeś określoną kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na przewóz urządzeń AGD, uzupełnij sekcję „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię tylko transport bądź przewóz wraz z ładunkiem jak i rozładunkiem. Urządzenia domowe dość ciężko ruszyć z miejsca na miejsce, więc współpraca przewoźnika może być istotna. Koniecznie wspomnij także o tym, czy chodzi tylko o załadowanie do samochodu oraz wyjęcie z niego sprzętu, czy również o wniesienie i zniesienie ładunku z wyższego piętra. Gdy uzupełnisz już pierwszą stronę formularza, uzupełnisz wymiary, określisz rodzaj zlecenia itp., pozostanie jeszcze wypełnienie drugiej części, tyczącej się drogi a także dat. Uzupełnij nazwę miejsca, z której ma być zabr

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Lublin już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD