Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
40,00 zł

Oszczędność:

33 zł
Przesyłki Worek x 53
Worek x 53

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Sitno
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

937 zł
Przesyłki Część samochodowa x 4
Część samochodowa x 4

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Lębork
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

148 zł
Przesyłki Silnik 3.0cdi do przewiezienia
Silnik 3.0cdi do przewiezienia

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Łasin
Cena:
331,00 zł

Oszczędność:

271 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Bułgaria, Несебър
Cena:
285,00 zł

Oszczędność:

160 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Włochy, Cocconato
Cena:
324,00 zł

Oszczędność:

160 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

wszystko sprawnie, miło

Paczka x 2

,
Trasa: Bożejowice - London

Bardzo dobry przewoźnik, polecam

Paczka x 2

,
Trasa: Chotomów - Strzebiń

Polecam

Spoiler zderzaka man

Klient: Ryszard M.
,
Trasa: Białe Błota - Syców

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić transport pakunku, wystaw ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” a potem uzupełnisz ogłoszenie. Nie zapomnij o kliknięciu pasującej kategorii. Podaj dokładne wymiary pakunku lub pakunków, jeśli jest ich większa liczba. Ustal wagę. Dane te są bardzo ważne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile przestrzeni zajmie Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie to przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są istotne w przypadku małych paczek, mimo tego nawet gdy paczka jest malutka, trzeba dokładnie ją przedstawić. Firmy przewozowe najczęściej przewożą sporo przesyłek razem, więc muszą mieć informację o tym, jak duża jest każda z nich. Wpisz adres odbioru oraz dostarczenia przesyłki, najlepiej wyznacz również daty. Szczegóły można uzgodnić z przewoźnikiem później, ale jeśli wiesz wszystko już podczas wystawiania zlecenia, warto je dodać na stronie i określić nawet godzinę, kiedy realny jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach są przedmioty delikatne bądź potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków podczas transportu, powiadom o szczegółach przewoźnika. Tyczy się to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność bądź inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Przygotowanie i ochrona pakunków

Paczki muszą być właściwie chronione. Firmy transportowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez klienta. Właściwe przygotowanie przesyłki jest więc istotne z kilku powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona po drodze, a została właściwie ochroniona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność leży po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o opakowanie paczki ochroni przed uniknięciem sporów w razie zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce tego typu zniszczeń uniknąć i to jest najważniejszym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają wielkość i ciężar rzeczy wybranych do przewozu. Pakunki zwykle łączy się z kartonami i pudełkami. Sporo osób trzyma w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zazwyczaj warto wykorzystać, lecz należy mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie posiadasz w mieszkaniu żadnych kartonów, możesz znaleźć je w markecie z artykułami budowlanymi bądź sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do okolicznego sklepu spożywczego bądź hipermarketu i zapytanie pracownika, czy ma jakieś nieprzydatne tektury. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść do niego zaraz po tym. Wszelkie opakowania i tak zostają wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest eko i bardzo praktyczne. Jednak, używając kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz także upewnić się, że są wytrzymałe i nie mają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, byś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszystkich nieprzydatnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów często są różne naklejki, zapisane długopisem teksty i tak dalej. Każde pozostałości musisz usunąć i zamieścić tylko adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Miejsce doręczenia możesz napisać również

Szukasz transportu?

Transport paczek Lublin już od 30 zł!

Zleć transport paczek