Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Wszystko ok, sprawnie i załatwione jest, >SPEDCOM< zasługuje na mega pozytyw. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najjjjjjjjj . M.S. Ziębice

Wszystko w jak najlepszym porządku,bardzo dobry kontakt,konkretne podejście.Polecam !!!
Uczciwy przewożnik,wszystko zgodnie z umową,szybko i sprawnie.Polecam!!!
wszystko okej usługa bardzo dobrze wykonana
Dostawa jak i kontakt na bardzo wysokim poziomie . Polecam jak najbardziej tego przewoznika.
usługa wykonana bardzo profesionalnie polecam
przesylka dostarczona w terminie ,warto bylo zaufac temu panu ktory zgodzil sie zaplacic za moja przesylke
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport sprzętu AGD?