Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu sportowego. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt sportowy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt sportowy:

Przesyłki Orbitrek
Orbitrek

Skąd:

Polska, Poznań

Dokąd:

Polska, Kazimierza Wiel (...)
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

224 zł
Przesyłki Orbitrek x 1, Wioślarz x 1, Twister + wahadło x 1, Prasa nożna  x 1
Orbitrek x 1, Wioślarz x 1, Twister + wahadło x 1, Prasa nożna x 1

Skąd:

Polska, Chrzanów

Dokąd:

Polska, Tyczyn
Cena:
270,00 zł

Oszczędność:

249 zł
Przesyłki Maszyna x 2, maszyna x 1
Maszyna x 2, maszyna x 1

Skąd:

Polska, Tokarówka

Dokąd:

Polska, Osiek
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

1 249 zł
Przesyłki Rollmasaż Silver
Rollmasaż Silver

Skąd:

Polska, Słupsk

Dokąd:

Wielka Brytania, Londyn
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

320 zł
Przesyłki ławka + prostownik x 1, wyciskanie siedząc + wyciąg górny x 1, Orbitrek x 1, Wioślarz x 1, piechur
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

368 zł
Przesyłki Brama x 2
Brama x 2

Skąd:

Polska, Rybnik

Dokąd:

Polska, Brzozów
Cena:
590,00 zł

Oszczędność:

253 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie Państwa. Transport na drugi koniec Polski przebiegł bez komplikacji, szybko i bezproblemowo.

Rower stacjonarny

,
Trasa: Salinko - Wrocław

Polecam w 100 %

Biurko duże

,
Trasa: Sulęcin - Katowice

Bardzo polecam!!!! Przesyłka zabezpieczona przez Pana Dariusza. Polecam z czystym sumieniem. Ja zostawiam kontakt napewno się przyda. Oby tylko tacy kierowcy byli:) na czas, szybko i pewnie! Dziękuję:)

Bagażnik rowerowy Tiule na Hak

Klient: Dariusz B.
,
Trasa: Warszawa - Wrocław

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu sportowego?

Do sprzętu sportowego zalicza się między innymi deski snowboardowe, atlas do ćwiczeń, hantle, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, sprzęt wędkarski, rolki, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, kije baseballowe czy sprzęt wspinaczkowy. Jeżeli musisz przewieźć sprzęt sportowy, umieść ogłoszenie w naszym serwisie. W tym celu kliknij w przycisk „Zleć transport” na górze witryny, kliknij kategorię „Maszyny i sprzęt”, a następnie „Sprzęt sportowy”. Najpierw powinieneś ustalić jakiego rodzaju sprzęt sportowy ma być przetransportowany. Tę informację możesz zawrzeć w tytule. Właściwy tytuł to przykładowo „Przewóz dwóch desek windsurfingowych z Krakowa do Gdyni” albo „Transport sprzętu golfowego z Berlina do Poznania”. Podaj liczbę urządzeń przeznaczonych do transportu i opisz je ze szczegółami. Firmy transportowe muszą znać wymiary a także wagę sprzętu fitness. Potrzebujesz jedynie przewozu czy również załadunku i wniesienia sprzętu? Jeśli sprzęty są ciężkie, lepiej zdecydować się na załadunek i rozładunek, szczególnie jeśli nie ma szansy, aby ktoś mógł Ci pomóc w trakcie wykonywania tych czynności. Sprzęt treningowy nierzadko jest duży i o nietypowych wymiarach. Poinformuj przewoźnika, jeżeli sprzęt musi być zniesiony lub wniesiony po schodach. Jeżeli możesz wydać jasno wyznaczoną kwotę na przewóz sprzętu sportowego, uzupełnij pole „Budżet” (może być nieuzupełnione, jeśli nie masz ścisłego budżetu). W polu „Informacje dodatkowe” możesz wspomnieć o wszystkich istotnych detalach, które musi znać przewoźnik.

Przygotowanie sprzętu sportowego do transportu

Nie zapomnij, że sprzęt sportowy powinien być właściwie zapakowany jak i zabezpieczony na czas przewozu. Jeżeli posiadasz oryginalne opakowanie, należy je użyć. Jeśli nie, powinieneś spakować sprzęty, używając innego kartonu. Technikę spakowania i zabezpieczenia powinno się dopasować do specyfiki sprzętu sportowego. Przydatne mogą być materiały takie jak: kartony, pudełka, folia stretch, makulatura, styropian. Jeżeli ładunek składa się z wielu części, możesz go rozmontować, usprawni to załadunek, rozładunek oraz sam przewóz. Ruchome elementy warto wymontować i spakować pojedynczo. Wszystkie delikatne części trzeba mocniej zabezpieczyć. Ładunek powinien być włożony stabilnie wewnątrz opakowania. Jeśli umieszczasz przedmioty w niemałym opakowaniu, powinieneś wypełnić wolne przestrzenie. Możesz wykorzystać zwinięte gazety, styropian czy folię bąbelkową. Rzeczy nie powinny ruszać się w opakowaniach, bo może to doprowadzić do ich uszkodzenia, zwłaszcza, jeśli są delikatne.

Kontakt z przewoźnikiem

Przed wybraniem oferty firmy transportowej szczegółowo się z nią zapoznaj. Zobacz, jakie warunki transportu sprzętu fitness proponuje przewoźnik, czy odpowiadają Ci terminy i cena. Masz możliwość wymieniać się z przewoźnikiem komentarzami, zadawać mu pytania i negocjować ceny. Warto upewnić się, czy przewoźnik posiada właściwe OC. Niektóre firmy transportowe mają w ofercie przygotowanie i zabezpieczanie ładunków, więc warto o to zapytać w sytuacji, gdy ważna jest dla Ciebie taka usługa.

Koszt przewozu sprzętu sportowego

Koszt transportu urządzenia sportowego zależny jest od kilku czynników. Największe znaczenie ma dystans z miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Kluczowe są także wymiary oraz ciężar sprzętu sportowego, ponadto ilość rzeczy, które należy przetransportować. Czasem przewoźnik może zabrać sprzęt sportowy w formie doładunku, aby np. uniknąć powrotu „na pusto” - dzięki temu proponowana cena będzie atrakcyjniejsza. W serwisie znajdują się ogłoszeni

Szukasz transportu?

Transport sprzętu sportowego Włochy już od 90 zł!

Zleć transport