Clicktrans działa bez zmian! Możesz zlecić dowolną przesyłkę, a Przewoźnicy mogą składać oferty. W trosce o bezpieczeństwo naszej społeczności aktywnie monitorujemy sytuację. Więcej >>

Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 114 641 000 zł zaoszczędziliście z nami 114 641 000 zł 114 641 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 097 000 wystawionych przesyłek 1 097 000 wystawionych przesyłek 1 097 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
55 000 przewoźników 55 000 przewoźników 55 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Największy serwis
aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko ok. Szybka dostawa. Bardzo dobry kontakt. Sprawnie i bezproblemowo.

Zderzak

Klient: Tomasz .
,
Trasa: Luboń - Cassola

Polecam bardzo Pana Łukasza transport szybko załatwiony

Dach Mazda 6gj

Klient: Łukasz G.
,
Trasa: Wołomin - Ostrowiec Świętokrzyski

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Omawiając metody transportu samochodów, nie można pominąć kategorii takiej jak akcesoria i części samochodów. Jeżeli kupiliśmy nową bądź używaną część auta, możliwe że potrzebujmy transportu. Może się także okazać, że zmuszeni będziemy przetransportować zarówno samochód, jak i akcesoria z nim związane. W tej sytuacji można zdecydować się na wybór przewoźników zarejestrowanych w serwisie Clicktrans.

Organizując transport dla kupionych części, powinniśmy zwrócić uwagę na stan, w jakim znajdują się przedmioty. Rodzaj przewozu będzie szczególnie znaczący w przypadku zniszczonych części, bo może wymagać dodatkowych działań po stronie zatrudnionego przewoźnika. Części zdekompletowane bądź o nietypowym kształcie najlepiej holować. Przygotowując je do przewozu warto umieścić towar na przyczepie przy pomocy specjalnego urządzenia bądź maszyny. Rodzaj oraz stan przewożonych komponentów ma również wpływ na czas, jaki firma przewozowa będzie musiała poświęcić na załadowanie i rozładunek przewożonego ładunku. Dlatego konieczne jest dokładne poinformowanie przewoźnika o wszelkich szczegółach związanych z akcesoriami, które planujemy przetransportować. Firma może potrzebować więcej czasu na zorganizowanie odpowiednich urządzeń. By uniknąć opóźnień lub nieporozumień, zalecamy z jak największym wyprzedzeniem opisać firmie transportowej wszelkie oczekiwania.

Zorganizowanie udanego transportu wymaga zapewnienia właściwego sposobu zapakowania. W tym celu warto zaopatrzyć się w solidne materiały chroniące części w trakcie transportu. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest zapakowanie rzeczy w opakowania kartonowe, które można znaleźć w pobliskich supermarketach. Elementy posiadające ostre brzegi możesz dla bezpieczeństwa okryć kawałkami tektury. Kolejną ochronę zapewni folia bąbelkowa a także wykorzystanie tworzyw amortyzujących transportowany ładunek. Tak zabezpieczony karton trzeba jedynie okryć taśmą klejącą

Publikując ogłoszenie na transport części oraz akcesoriów samochodowych, pamiętajmy o zawarciu znaczących szczegółów, od których będzie zależało dopasowanie korzystnej wyceny. Zacznijmy od podania wymiarów przewożonych części lub akcesoriów. Aby dostać właściwą wycenę przewozu, podaj ciężar, długość i szerokość ładunku. Dopasowanie idealnego opakowania do części zależy od liczby rzeczy, które planujemy przewieźć. W zależności od wielkości ładunku, przewoźnik może zaproponować przewóz na palecie, schowane w kartonie lub w mniejszym pudełku. Istotnym wyznacznikiem udanego transportu będzie również właściwe przygotowanie akcesoriów samochodowych do przewozu. Zużyte części samochodowe muszą zostać opróżnione ze wszelkich płynów a także wyczyszczone z resztek smaru. Wszelkie delikatniejsze elementy trzeba dokładnie opakować przed transportem.

Poniżej prezentujemy przykładowe zlecenia transportu części oraz pojazdów zrealizowanych za pośrednictwem Clicktrans:

Elementy koparki z Danii do Polski

Komponenty o wadze 1300 kilogramów zostały przetransportowane na trasie 1132 km za 1700 zł.

Silnik na terenie Polski

Na trasie Witkowo-Katowice o dystansie 366 kilometrów wykonano transport silnika na palecie ważącego 650 kg. Zleceniodawca zdecydował się na wycenę wynoszącą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów Sosnowiec już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów