Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki wieża żurawia wieżowego Liebherr
wieża żurawia wieżowego Liebherr

Skąd:

Polska, Białystok

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
999,00 zł

Oszczędność:

639 zł
Przesyłki  Hobart mały kuter do mięsa i nastrzykiwarka x 2
Hobart mały kuter do mięsa i nastrzykiwarka x 2

Skąd:

Polska, Białystok

Dokąd:

Polska, Dzierżoniów
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

587 zł
Przesyłki Lodówka
Lodówka

Skąd:

Polska, Białystok

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

169 zł
Przesyłki stół chłodniczy i zlew gastronomiczny
stół chłodniczy i zlew gastronomiczny

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Białystok
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Agregat prądotwórczy
Agregat prądotwórczy

Skąd:

Polska, Białystok

Dokąd:

Polska, Grauże Stare
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Skrzynia biegów
Skrzynia biegów

Skąd:

Polska, Białystok

Dokąd:

Polska, Rawa Mazowiecka
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

265 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dziękuję i polecam. Wielki pozytyw

Pług 3 skibowy obrotowy

Klient: Monika D.
,
Trasa: Skrzydłowo - Janków

polecam, wszystko OK

głowica x 5, głowica mała x 2

Klient: Michał B.
,
Trasa: Straszyn - Zielona Góra

Polecam.

wciągarka

,
Trasa: Puńców - Aleksandrów Trzeci

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy piły do metalu. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Przewożone urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie przemyślany i umiejętnie wykonany, by przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu urządzenia potrzebują dopasowania rozwiązań usprawniających wykonanie przewozu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu sytuacjach do transportu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne oraz niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, pojazdy dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju urządzenia a także przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku sprzętu nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego ładunku, warto przekazać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane daty organizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia ładunk

Szukasz transportu?

Transport maszyn Białystok już od 200 zł!

Zleć transport maszyn