Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Maszyna budowlana 300kg
Maszyna budowlana 300kg

Skąd:

Hiszpania, Cacabelos

Dokąd:

Polska, Kuźniaki
Cena:
2 200,00 zł

Oszczędność:

1 407 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Przesyłki Montażownica do opon Hofmann monty  2200  x 1, ,urządzenie do geometri 3D JohnBean Prism x 1
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

394 zł
Przesyłki Ścielarka
Ścielarka

Skąd:

Polska, Skórznice

Dokąd:

Polska, Bułaków
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

448 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam

Kompresor

Klient: Dariusz D.
,
Trasa: Augustów - Kraków

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Jedynie czas wydłużył się z przyczyn technicznych przewoźnika.(otrzymałem informację o możliwości rezygnacji to na plus!) Jak najbardziej polecam ,wiarygodny i solidny przewoźnik.

Podnośnik/Paleciak

Klient: Artur W.
,
Trasa: Lubin - Nowogard

Wszystko przebiegło bardzo dobrze. Bardzo dobry kontakt, w terminie odbiór i dostarczenie. Super Polecam

Frezarka numeryczna HAAS VF-4

Klient: Piotr H.
,
Trasa: Landsberg - Kotowa Wola

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy wtryskarki. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty przewozu.

Przewożone ładunki z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i umiejętnie wykonany, aby przeciwdziałać możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego typu maszyny wymagają dopasowania rozwiązań ułatwiających realizację przewozu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu sprzętu odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak okazać, że towar, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz koniecznych usprawnień.

Transport wtryskarki bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju maszyny oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest szczególnie istotne w przypadku sprzętu niestandardowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego towaru, należy przekazać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane daty realizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą zdjęcia przesyłki. Im więcej szczegółów umieścimy

Szukasz transportu?

Transport maszyn Hiszpania już od 350 zł!

Zleć transport maszyn