Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Myjka samojezdna x 1, Szlifierka  x 1
Myjka samojezdna x 1, Szlifierka x 1

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Szczecin
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

422 zł
Przesyłki agregat pradotwórczy
agregat pradotwórczy

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Kalisz
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

511 zł
Przesyłki Kompresor
Kompresor

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Sokółka
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

646 zł
Przesyłki Flotator
Flotator

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
480,00 zł

Oszczędność:

206 zł
Przesyłki Kompresor
Kompresor

Skąd:

Polska, Augustów

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
680,00 zł

Oszczędność:

628 zł
Przesyłki Kompresor
Kompresor

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

508 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Przewoźnik OK, polecam

Prasa

,
Trasa: Piechowice - Lublin

Wszystko sprawnie, miły kontakt. POLECAM

Maszyna do produkcji pianek

Klient: Ewa S.
,
Trasa: Zielonka - Częstochowa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty przewozu.

Transportowane ładunki z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie przemyślany i umiejętnie wykonany, by zapobiec możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu urządzenia wymagają dopasowania rozwiązań ułatwiających realizację przewozu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Przewóz wtryskarki bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne oraz bezpieczne przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju urządzenia a także celu ładunku.

Koszt transportu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku urządzenia nietypowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego ładunku, warto podać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Dokładne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane daty organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia przesyłk

Szukasz transportu?

Transport maszyn Kraków już od 200 zł!

Zleć transport maszyn