Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki konstrukcja stalowa przestrzenna
konstrukcja stalowa przestrzenna

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

1 249 zł
Przesyłki wieża żurawia wieżowego Liebherr
wieża żurawia wieżowego Liebherr

Skąd:

Polska, Białystok

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
999,00 zł

Oszczędność:

639 zł
Przesyłki Pralka przemysłowa
Pralka przemysłowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
380,00 zł

Oszczędność:

446 zł
Przesyłki Strugarka do drewna
Strugarka do drewna

Skąd:

Polska, Chmiel Pierwszy

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

113 zł
Przesyłki Strugarka do drewna
Strugarka do drewna

Skąd:

Polska, Chmiel Pierwszy

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
190,00 zł

Oszczędność:

138 zł
Przesyłki automat do odbierania listew
automat do odbierania listew

Skąd:

Polska, Środa Śląska

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
850,00 zł

Oszczędność:

543 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Maszyna na palecie

Klient: Patryk W.
,
Trasa: Warszawa - Poznań

Serdecznie polecam współpracę z tym przewoźnikiem, maszyny starannie zabezpieczone, rozładunek również szybko i sprawnie. Personalnie również na 10.

Automat jednowrzecionowy na palecie x 2, Skrzynia z oprzyrządowaniem x 1

Klient: Barbara S.
,
Trasa: Bydgoszcz - Tarnów

Wszystko w porządku, transport dotarł w idealnym stanie, przewoźnik godny zaufania. Polecam

Polerka

Klient: Patryk U.
,
Trasa: Krasnosielc Leśny - Skawina

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i sposób zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalistycznego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio przemyślany i umiejętnie wykonany, aby zapobiec ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego typu urządzenia wymagają dopasowania rozwiązań ułatwiających realizację transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych przypadkach do przewozu sprzętu odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak okazać, że towar, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Przewóz wtryskarki bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju maszyny oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu będzie zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego towaru, warto podać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość realizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane daty realizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą fotografie ła

Szukasz transportu?

Transport maszyn Lublin już od 200 zł!

Zleć transport maszyn