Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Montażownica do opon Hofmann monty  2200  x 1, ,urządzenie do geometri 3D JohnBean Prism x 1
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

394 zł
Przesyłki Szafka warsztatowa
Szafka warsztatowa

Skąd:

Niemcy, Marl

Dokąd:

Polska, Brenno
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

212 zł
Przesyłki Szlifierka
Szlifierka

Skąd:

Niemcy, Biebergemünd

Dokąd:

Polska, Gościencin
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

281 zł
Przesyłki Kompresor śrubowy KAESER SXC 8
Kompresor śrubowy KAESER SXC 8

Skąd:

Niemcy, Dietzenbach

Dokąd:

Polska, Kotowa Wola
Cena:
861,00 zł

Oszczędność:

1 011 zł
Przesyłki Kompresor śrubowy na kołach
Kompresor śrubowy na kołach

Skąd:

Niemcy, Rastatt

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
123,00 zł

Oszczędność:

61 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Pełen profesjonalizm i wiedza o tego typu usługach

Tokarka tug45

Klient: Mariusz K.
,
Trasa: Starcza - Katowice

Wszystko Ok. Polecam!

konstrukcja stalowa x 2

,
Trasa: Błonie - Baboszewo

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyny

Klient: Michał B.
,
Trasa: Baboszewo - Rawicz

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty oraz rodzaj zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty przewozu.

Transportowane urządzenia z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i kompetentnie wykonany, aby zapobiec możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu maszyny wymagają dopasowania rozwiązań ułatwiających wykonanie transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu sprzętu odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Przewóz granulatora czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju maszyny a także przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego ładunku, należy podać jak najwięcej informacji na temat maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane daty realizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia ład

Szukasz transportu?

Transport maszyn Niemcy już od 350 zł!

Zleć transport maszyn