Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Dania, Jyderup

Dokąd:

Polska, Garwolin
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

331 zł
Przesyłki Paczka x 3
Paczka x 3

Skąd:

Dania, Aarhus

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
439,00 zł

Oszczędność:

216 zł
Przesyłki Paczka x 20
Paczka x 20

Skąd:

Dania, Torring

Dokąd:

Polska, Puszczew
Cena:
1 550,00 zł

Oszczędność:

763 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Dania, Esbjerg

Dokąd:

Polska, Starogard Gdańs (...)
Cena:
225,00 zł

Oszczędność:

264 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Dania, Ribe

Dokąd:

Polska, Kikół
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

148 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Dania, Frederikssund

Dokąd:

Polska, Garwolin
Cena:
1 698,00 zł

Oszczędność:

1 567 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko porządku. Polecam !

Część samochodowa

,
Trasa: Jeziory - Stolberg

Bardzo dobry przewoźnik, polecam

Paczka x 2

,
Trasa: Chotomów - Strzebiń

Wszystko poszło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Polecam

Paczka x 3

,
Trasa: Starogard Gdański - Limanowa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz przesyłki, opublikuj zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że klikniesz w podstronę „Zleć transport” i uzupełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o wybraniu właściwej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary paczki albo paczek, jeśli jest ich kilka. Określ wagę. Dane te są niezwykle ważne dla oferentów, muszą oni wiedzieć, ile przestrzeni zajmuje Twoja przesyłka, aby móc zdecydować, czy są w stanie ją przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych przesyłek, jednakże nawet jeśli paczka jest niewielka, warto szczegółowo ją przedstawić. Firmy transportowe najczęściej przewożą wiele paczek równocześnie, dlatego muszą wiedzieć, jak duża jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz także daty. Detale możesz uzgodnić z oferentem później, jednak gdy znasz je już w trakcie wystawiania zlecenia, możesz je dodać w formularzu i podać nawet godzinę, kiedy realny jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w paczkach znajdują się rzeczy delikatne lub wymagające zapewnienia szczególnych warunków w trakcie przewozu, powiadom o tym przewoźnika. Tyczy się to m.in. przesyłek zawierających szklane elementy, ceramikę, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie i ochrona paczek

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy transportowe i kurierskie zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Właściwe spakowanie pakunku jest więc ważne z niemałej liczby powodów. Jeśli przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a została poprawnie zabezpieczona przez osobę zlecającą transport, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o zapakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w przypadku uszkodzenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce tego typu zniszczeń uniknąć więc to jest najważniejszym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i waga przedmiotów wybranych do przewozu. Paczki zazwyczaj kojarzy się z opakowaniami kartonowymi i pudełkami. Sporo osób znajdzie pod dachem jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zazwyczaj warto wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeśli nie masz w domu dobrych opakowań z kartonu, możesz kupić je w sklepie z artykułami budowlanymi bądź sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego czy dyskontu i spytanie obsługi, czy ma jakieś nieprzydatne kartony. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i pójść do niego od razu po tym. Takie kartony i tak są wyrzucane, więc użycie ich jest eko i szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są mocne oraz nie posiadają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, byś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest też usunięcie wszelkich zbędnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni wykorzystywanych już kartonów często znajdują się różne przylepki, napisane długopisem notatki itp. Każde pozostałości trzeba usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Adres możesz wypisać także czarn

Szukasz transportu?

Transport paczek Dania już od 80 zł!

Zleć transport paczek