Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki Rower miejski i paczka
Rower miejski i paczka

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Zawadzkie
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Przesyłki Mała przyczepka kempingowa 1 szt
Mała przyczepka kempingowa 1 szt

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Dania, Hirtshals
Cena:
2 000,00 zł

Oszczędność:

857 zł
Przesyłki Rower x 2
Rower x 2

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Węgry, Budaörs
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

530 zł
Przesyłki Rozsiewacz wapna Rcw 3
Rozsiewacz wapna Rcw 3

Skąd:

Polska, Pieszyce

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

300 zł
Przesyłki Gokart
Gokart

Skąd:

Polska, Sarbinowo

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
130,00 zł

Oszczędność:

73 zł
Przesyłki Fotel samochodowy
Fotel samochodowy

Skąd:

Wielka Brytania, Birmingham

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
25,00 zł

Oszczędność:

11 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Podsufitka

,
Trasa: Warszawa - Polkowice

Wszystko w porzadku

Siewnik kuhn maxima

,
Trasa: Amberg - Janków Zaleśny

Wszystko w porządku, polecam :)

Polaris Sportsman 570 Touring x 1, Polaris RZR 170 x 1

,
Trasa: Kraków - Żywki

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Przewoźnicy zarejestrowani w Clicktrans realizują ogromny zakres zleceń przewozowych w sekcji transportu różnorodnych środków transportu. Spora liczba ogłoszeń o transporcie tyczy się aut – w serwisie jest obecnie ponad dwa tys. aktywnych ogłoszeń tego typu. Nie oznacza to jednakże, że w serwisie nie ma przestrzeni dla mniej typowych środków transportu. W kategorii „Pojazdy inne” istotne miejsce mają m.in. rowery, sprzęty rolnicze czy maszyny budowlane jako najbardziej liczne podkategorie. Jeżeli potrzebujesz transportu dla sprzętu, wybierz opcję „Zleć transport”, a następnie kategorię „Pojazdy inne” z konkretną podkategorią. Do wyboru znajduje się 12 różnych opcji. Jeśli żadna z nich nie pasuje do opisu rzeczy, należy wybrać opcję „Pozostałe pojazdy”.

Organizując transport maszyny rolniczej, warto wziąć pod uwagę konkretne wytyczne wiążące się z ewentualnym transportem. Kluczową sprawą przy organizacji transportu są wymiary tej maszyny, w szczególności ponadnormatywne gabaryty. Potencjalny przewoźnik powinien przez to odpowiadać konkretnym kryteriom, posiadać sprzęt a także pozwoleniami na transport nienormatywnych środków transportu.

Sprzęty używane w budownictwie także należą do kategorii wymagającej szczegółowego uzgodnienia warunków przewozu. Oprócz kwestii takich jak specjalizacja przewoźnika w przewozie środków transportu o unikalnych gabarytach, ważny jest również typ transportu. Sprzęty na budowach zazwyczaj transportowane są przy użyciu przyczep i lawet.

Szukając ofert transportu przyczep, do wyboru mamy bardziej ogólną podsekcję „Przyczepy” oraz „Przyczepy kempingowe”. Tutaj także praktykuje się przewóz na lawecie. Kolejną częstą metodą transportu jest holowanie przyczepy. W tym kolejnym przypadku, trzeba dopiąć kwestie prawne danego sposobu przewozu.

Do nietypowych, jednak również dostępnych w serwisie Clicktrans zadań, należy transport pojazdów historycznych. Spora odpowiedzialność jest tutaj po stronie posiadacza pojazdu, który powinien posiadać właściwe papiery zaświadczające wyjątkowość pojazdu o znaczeniu historycznym.

Zdecydowanie najpopularniejszą kategorię „Pojazdów innych” tworzą rowery. W przypadku zlecenia przewozu roweru, zleceniodawca może sam przygotować sprzęt do przewozu poprzez odpowiednie spakowanie. Potrzebne będą adekwatne gabarytowo kartony czy pudła oraz pudełka, w których zmieszczą się poszczególne części roweru.

Serwis Clicktrans zapewnia również wystawienie zlecenia o transporcie maszyn typu quady bądź gokarty. W obu przypadkach ważne jest szczegółowe określenie gabarytów samochodu a także dopasowanie bardzo pewnego oraz bezpiecznego sposobu transportu. Przewoźnik może zasugerować zastosowanie naczepy albo vana.

W serwisie aukcyjnym wystawić można również skutery wodne oraz śnieżne. Najlepszym sposobem transportu będzie postawienie pojazdu na odpowiednio zabezpieczonej oraz okrytej palecie, którą potem przenieść można do vana lub naczepy.

Na Clicktrans oferty przewozu uzyskać mogą także właściciele statków powietrznych. Dzięki giełdzie udało się już przewieźć na przykład motolotnie czy paralotnie.

Zakładka związana z pojazdami nietypowymi służy nie tylko poszukiwaniom transportu jednolitych pojazdów, ale także konkretnym elementom oraz akcesoriom z nimi powiązanymi. W sytuacji gdy brakuje możliwości dostosowania pojazdu do jakiejkolwiek z wymienionych kategorii, przydatna będzie kategoria „Pozostałe pojazdy”.

Na całkowitą kwotę transportu wpływ ma wiele elementów. Decydującą rolę odgrywa kwestia gabarytów środka transportu, ale również

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Lublin już od 140 zł!

Zleć transport pojazdu