Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Nottinghamshire

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Hiszpania, Barcelona

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Lodówka
Lodówka

Skąd:

Polska, Bydgoszcz

Dokąd:

Polska, Ostrów Mazowiec (...)
Cena:
226,00 zł

Oszczędność:

144 zł
Przesyłki urządzenia kosmetyczne
urządzenia kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Londyn

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

345 zł
Przesyłki urządzenia kosmetyczne  x 2
urządzenia kosmetyczne x 2

Skąd:

Irlandia, Dublin

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
1 700,00 zł

Oszczędność:

837 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Zdecydowanie polecam Tego przewoźnika. Wszystko dograne w najmniejszych detalach, od odbioru po dostawę. Na każdym etapie realizacji zlecenia byłem informowany o statusie przesyłki. Przy tym miły, rzeczowy kontakt. Pełen profesjonalizm.

Pralka

Klient: Rafał B.
,
Trasa: Białystok - Piła

Szybko, sprawnie, bezproblemowo

Lodówka BOSCH

Klient: Konrad B.
,
Trasa: Kraków - Pruszków

Szybko i sprawnie. Dobry kontakt. Polecam.

Pralka

Klient: Dariusz S.
,
Trasa: Warszawa - Pawłosiów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zlecenie transportu sprzętu AGD jest idealnym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i taki sprzęt jest na liście rzeczy, które trzeba przewieźć ze starego do nowego miejsca zamieszkania. Właśnie kupiłeś nową pralkę lub lodówkę albo sprzedałeś swoją? Zajmujesz się handlem sprzętu AGD i chcesz wysyłać rzeczy do klientów? A może kupiłeś bliskiej osobie prezent i poszukujesz przewoźnika, który zawiezie to do odbiorcy? Przewiezienie sprzętu AGD wymaga szczególnej ostrożności. Jest to zadanie raczej czasochłonne i dla wielu ludzi kłopotliwe. Trudno to ogarnąć samemu, więc o wsparcie z reguły prosi się znajomych czy członków rodziny. Co więcej, łatwo uszkodzić sprzęt w trakcie transportu. Przenoszenie urządzeń AGD nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego trzeba też zachować ostrożność, by przypadkiem nie uszkodzić pleców. Mimo wszystko sprzęt AGD da się przewieźć na własną rękę, ale jeżeli pragniesz uniknąć tych trudności, możesz przekazać transport sprawdzonemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Zleć łatwo wysyłkę

Aby to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. Następnie musisz uzupełnić formularz, jednakże nie zajmie to więcej niż kilka minut. Wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Najlepiej wybrać tekst prosty, taki, który od razu wyjaśnia czego dotyczy ogłoszenie, na przykład „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” albo „Potrzebuję przewozu pralki z Londynu do Szczecina, jak najszybciej”. Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Bardzo ważne jest podanie szczegółowych wymiarów ładunku. W ogłoszeniu należy podać długość, wysokość, szerokość oraz ciężar. Najlepiej jest po prostu sprawdzić parametry, jednak dane zazwyczaj możesz także sprawdzić w materiałach od producenta bądź opisie sprzętu. Jeśli nie masz pewności jak duży jest sprzęt, który planujesz przewieźć bądź jaka jest jego waga, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego postaraj się ustalić jak najdokładniejsze dane. Firma transportowa musi wiedzieć, jakiego rodzaju sprzęt jest do przewiezienia oraz jakie są jego parametry. Dzięki temu będzie mógł właściwie wycenić przewóz oraz przygotować się do zadania. Przewoźnicy z reguły przewożą takiego typu ładunki w ramach doładunku. Dzięki temu cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – kierowcy muszą mieć pewność, że ładunek zmieści się w samochodzie wraz z pozostałymi transportowanymi rzeczami. Udziel odpowiedzi na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga spakowania do transportu. Poszczególni przewoźnicy oferują wspomnianą usługę, jednak powinieneś jasno zaznaczyć, że chcesz, by to wykonawca usługi zajął się zapakowaniem sprzętu. Podaj liczbę rzeczy, które planujesz wysłać. Jeżeli masz maksymalną kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na transport urządzeń AGD, wypełnij sekcję „Budżet”. Zastanów się, czy interesuje Cię tylko transport bądź przewóz z ładunkiem oraz rozładunkiem. Sprzęt AGD dość trudno przenosić z miejsca na miejsce, więc pomoc firmy transportowej może się przydać. Najlepiej wspomnij również o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do samochodu oraz wyładowanie z niego urządzeń, czy też o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z wyższego piętra. Gdy uzupełnisz już pierwszą stronę formularza, podasz wymiary, ustalisz typ usługi i tak dalej, zostaje jeszcze uzupełnienie kolejnej strony, dotyczącej trasy oraz dat. Uzupełnij nazwę miejsca

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Bydgoszcz już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD